۱
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۰

مراودات بانکی با ارسال توئیت ممکن شد

ایتنا - دومین بانک بزرگ فرانسه به به مشترکان توئیتر امکان می‌دهد با انتشار یک توئیت ساده تمامی مراودات مالی و بانکی خود را انجام دهند.
مراودات بانکی با ارسال توئیت ممکن شد


یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های فرانسه قراردادی با شبکه اجتماعی توئیتر به امضا رسانده است که به موجب آن به مشتریان خود امکان می‌دهد با توئیت کردن پول رد و بدل کنند.


به گزارش ایتنا از رایورز، این قرارداد را Groupe BPCE به عنوان دومین بانک بزرگ فرانسه با توئیتر به عنوان دومین شبکه اجتماعی بزرگ جهان منعقد کرده است که تا از این پس تمام مشتریان آن بتوانند با انتشار توئیت سرویس‌های آنلاین بانکی را در اختیار بگیرند.

توئیتر این روزها رقابت تنگاتنگی را با شرکت‌های بزرگ از جمله اپل و فیس‌بوک آغاز کرده است تا نسل جدید خدمات پرداخت مبتنی بر تلفن‌های همراه و ابزارهای کاربردی را ارائه دهد.

این شرکت‌های بزرگ اینترنتی برای افزایش درآمدهای خود با بانک‌ها همکاری‌های مشترک می‌کنند و در برخی مواقع با آن‌ها رقابت می‌کنند تا بعد از چند دهه کارت‌های اعتباری از چرخه خارج شوند.


بانک BPCE ماه گذشته اعلام کرد که زودی خدمات بانکداری مشتری-به-مشتری خود را از طریق توئیتر در اختیار فرانسوی‌ها می‌گذارد و در این اتفاق به سادگی ارسال یک توئیت، سرویس بانکی مورد نیاز کاربر ارسال می‌شود.

"نیکولاس چاتیلون"(Nicolas Chatillon) مدیر مرکز خدمات موبایلی S-Money در این بانک اعلام کرد: «مرکز ارائه خدمات S-Money به مشترکان توئیتر در فرانسه امکان می‌دهد به سادگی بین یکدیگر پول ردوبدل کنند. این کار بدون مراجعه به بانک و بدون وارد کردن اطلاعات بانکی صورت می‌گیرد و تنها کاری که کاربران انجام می‌دهند ارسال یک توئیت است.»
 
کد مطلب: 32808
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
انوقت اقایون دلواپس به دنبال فیلترینگ هوشمند و خیلی هوشمند و خیلی خیلی هوشمند هستند!!
ای شانس
نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است