۲
۰
plusresetminus
شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۵۹
استاندار تهران خواستار شد

انتشار نتایج تحقیقات روی امواج آنتن‌های موبایل

ایتنا- استاندار تهران: از شهرداری انتظار داریم مزاحمت‌های کمتری برای نصب BTS ها ایجاد کنند.
انتشار نتایج تحقیقات روی امواج آنتن‌های موبایل


استاندار تهران روز گذشته با حضور در پانزدهمین نمایشگاه تلکام گفت: انتشار تحقیقات بی ضرر بودن BTS و اینکه این تشعشعات تفاوتی با تشعشعات رادیو و تلویزیون ندارد می تواند به رفع نگرانی مردم و اثبات بی ضرر بودن این آنتن‌ها تاثیرگذار باشد.


به گزارش ایتنا از ایسنا، سیدحسین هاشمی در ارتباط با مشکلات مربوط به نصب آنتن های BTS گفت: در دانشگاه صنعتی شریف تحقیقاتی در خصوص فرکانس‌های رادیو ، تلویزیون و آنتن های BTS صورت گرفته و معتقدم عمومی کردن نتایج این تحقیقات می تواند نگرانی‌های مردم را از بین برده و به آنها نشان دهد که در مقام مقایسه تفاوتی مابین تشعشعات این آنتن‌ها با تشعشعات رادیو و تلویزیون وجود ندارد.

وی با بیان اینکه در زمینه تشعشعات آنتن‌های BTS گزارشی از آسیب به سلامتی افراد وجود نداشته است، اظهارکرد: مشترکان در حال استفاده از چندین شبکه تلفن همراه هستند که این شبکه ها با هم لینک بوده و از طریق رومینگ به یکدیگرخدمات رسانی می کنند ونقطه کوری نیز وجود ندارد، حتی در داخل تونل‌هایی که چندین کیلومتر طول دارد موبایل قابل استفاده بوده و خللی در شبکه نمی‌بینیم.

وی خاطرنشان کرد: از شهرداری نیز انتظار داریم مزاحمت‌های کمتری را برای نصب این BTS ها ایجاد کنند.

استاندار تهران همچنین یاد آورشد: سال گذشته از نمایشگاه بازدیدی نداشتم، اما تلکام امسال در مقایسه با نمایشگاه دو سال گذشته از لحاظ کیفیت بسیار پیشرفت داشت. در بازدید دو سال قبل گلایه کردم که این نمایشگاه هم به لحاظ فضا و هم طراحی و آرایش شرکتها در سطح این تکنولوژی و این حوزه نیست.
کد مطلب: 32774
نام شما
آدرس ايميل شما


یوسف
feedback
Iran, Islamic Republic of
این تشعشعات نه تنها مضر نیست بلکه مانند پارازیت، باعث جوان شدن و شادابی پوست، رشد موها، کاهش وزن و تناسب اندام، تقویت عضلات شکم و سینه، رفع خستگی عضلات گردن و کاهش استرس میشود !!!!!! :-)
محمد
feedback
Iran, Islamic Republic of
تا به حال هیچ دانشمندی جرأت نکرده چیزی را بی ضرر اعلام کنه چون ثابت کردن ضرر نداشتن یک چیز بسیار بسیار بسیار دشوار و البته حیثیتی است و هیچ دانشمند با آبرویی حتی اگر یک هزارم درصد هم احتمال خطا بدهد این ریسک را نمیکند که مطلقا چیزی را بی ضرر اعلام کند چه رسد به امواج موبایل و کلا امواج الکترومغناطیس که همیشه راجع به عوارض احتمالی آن بحث هست. ادعای بسیار بزرگسیت بی ضرر بودن امواج موبایل!!! شاید بهتر بود می گفتند در این تحقیق شواهدی مبنی بر ضرر داشتن امواج موبایل یافت نشد- که باز هم تحقیقات بسیاری هستند که نوشته اند ممکن است زیان آور باشد- و لذا صحیح به نظر نمی رسد که با عنوان این مطلب قطعاً "اثبات" نشده بخواهیم با سلامت مردم بازی کنیم. پاینده باشید
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام