۰
plusresetminus
شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۱۰

برچسب هوشمند برای تشخیص بیماری‌های قلبی

ایتنا - برچسب هوشمند مخصوص مانیتور کردن سلامت بدن انسان از 3600 کریستال مایع ساخته شده است که اندازه هر یک از آن‌ها 0.5 میلیمتر مربع محاسبه می‌شود.
برچسب هوشمند برای تشخیص بیماری‌های قلبی


محققان دانشگاه ایلینویز با همکاری دانشگاه Northwestern برجسب هوشمندی ساخته‌اند که می‌تواند وضعیت قبل را به طور دایم مانیتور کند و البته به صورت مستقیم روی پوست بدن چسبیده شود.


به گزارش ایتنا از رایورز، طول و عرض این برچسب هوشمند ۵ سانتی‌متر است و در حالی که بدون هرگونه واسطه به پوست بدن انسان متصل می‌شود، شرایط مختلف از خشکی پوست گرفته تا مشکلات عروقی را هشدار می‌دهد.

این برچسب شبیه به پوست بدن انسان طراحی شده است و در محل استقرار ساعت مچی روی پوست بدن قرار می‌گیرد تا کاربر به راحتی بتواند اطلاعاتی که روی آن منتشر می‌شود را در اختیار بگیرد.

برچسب هوشمند مخصوص مانیتور کردن سلامت بدن انسان از ۳۶۰۰ کریستال مایع ساخته شده است که اندازه هر یک از آن‌ها ۰.۵ میلیمتر مربع محاسبه می‌شود و تمامی آنها روی یک سطح قابل انعطاف قرار گرفته‌اند.

 

زمانی که فرد این برچسب هوشمند را روی دست خود قرار می‌دهد، این کریستال‌ها برحسب دمای بدن فعالیت خود را آغاز می‌کنند و از تغییرات دما گرفته تا شرایط پوست را نیز مورد بررسی قرار می‌دهند.

این برچسب به گونه‌ای طراحی شده است که با بررسی تغییرات دمای بدن می‌تواند میزان فشار خون در بدن را محاسبه کند و از این طریق به احتمال بروز بیماری‌های قلبی دست یابد.

هرگونه مشکل و تغییری که در بدن ایجاد شود، با تغییر رنگ در کریستال‌های مایع نمایان می‌شود و کاربر از این طریق درمیابد چه مشکلی را در بدن خود دارد. 
کد مطلب: 32632
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير