۰
plusresetminus
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۷

نقاشی سه‌بعدی روی هوا ممکن شد

ایتنا - ابزار Tilt Brush یک برنامه هوشمند است که روی رایانه شخصی شما اجرا می‌شود و مبتنی بر نمایشگرهای حقیقت مجازی از جمله Oculus Rift کار می‌کند.
نقاشی سه‌بعدی روی هوا ممکن شد


سیستم‌های حقیقت مجازی(VR) هنوز به صورت گسترده وارد بازار جهانی نشده‌اند و با این وجود هر چند وقت یکبار محصول جدیدی در این زمینه ساخته می‌شود که توجه همگان را به خود جلب می‌کند.


به گزارش ایتنا از رایورز، یک شرکت آمریکایی به تازگی ابزاری را با نام Tilt Brush روانه بازار کرده است که به شما امکان می‌دهد محیط پیرامون خود را به صورت سه‌بعدی نقاشی کنید.

ابزار Tilt Brush یک برنامه هوشمند است که روی رایانه شخصی شما اجرا می‌شود و مبتنی بر نمایشگرهای حقیقت مجازی از جمله Oculus Rift کار می‌کند.

رابط کاربری که برای این ابزار کاربری ساخته شده است می‌تواند در محیط پیرامون و فضای اطراف شما مورد استفاده قرار گیرد و بر این اساس، زمانی که عینک هوشمند را به چشم خود می‌زنید و برای مثال سر خود را به اطراف حرکت می‌دهید، همه اتفاقات به صورت سه‌بعدی صورت می‌گیرند.

 

در این حالت شما می‌توانید با استفاده از یک موشواره معمولی نقاشی‌هایی را روی هوا و در اطراف خود بکشید که کاملا سه‌بعدی هستند و واقعی به‌نظر می‌رسند.

این برنامه به شما امکان می‌دهد از قلم‌موهای مختلف و دیگر ابزارها برای تکمیل و رنگ‌آمیزی نقاشی خود استفاده کنید و یک اثر هنری بی‌نظیر را به صورت سه‌بعدی خلق کنید.

شما می‌توانید در هر فضایی که هستید این آثار هنری را ارایه دهید و البته، امکان ذخیره‌سازی تصاویری که خلق کرده‌اید هم فراهم شده است.
 
کد مطلب: 32582
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام