۶
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۳
امکان ایجاد ایمیل در یاهو آزاد شد

خدمات یاهو در ایران از سر گرفته شد

ایتنا - یاهو: کاربران در ایران بار دیگر می‌توانند برای خدمات یاهو ثبت نام کنند.
خدمات یاهو در ایران از سر گرفته شد


شرکت یاهو می‌گوید که کاربران در ایران اکنون بار دیگر می‌توانند به خدمات این شرکت دسترسی داشته باشند.


به گزارش ایتنا از بی.بی.سی، پیش‌تر گروه "کمپین بین‌المللی حقوق بشر در ایران" که برای احیای مجدد خدمات کامل یاهو در ایران تلاش کرده است، از شروع مجدد خدمات باز کردن ایمیل جدید و سرویس پیام‌رسان یاهو در ایران خبر داده بود.

گزارش می‌شد که این خدمات از یک سال قبل قطع شده بود.

آن زمانی بود که یاهو از کاربران خواست برای باز کردن ایمیل، شماره تلفن ارائه کنند اما شماره تلفن‌های کشورهایی که مورد تحریم آمریکا بودند عملا کار نمی‌کرد.

آن وضع البته در بهار گذشته با اعتراض بعضی از سازمان‌ها روبرو شد.
یاهو در پاسخ گفت که مشکل "فنی" است و برای حل آن می‌کوشد.

کمپین بین المللی حقوق بشر ایران می‌گوید که یاهو همچنان به کاربران در ایران امکان تبادلات مالی برای خرید آنلاین از طریق این وب سایت را نمی‌دهد درحالی که از نظر قوانین دولت آمریکا مانعی برای امکان این تسهیلات وجود ندارد.

یاهو روز سه‌شنبه در پاسخ به سوال بی.بی.سی نوشت: "کاربران در ایران بار دیگر می‌توانند برای خدمات یاهو ثبت نام کنند و ما متعدیم به اینکه اطمینان حاصل کنیم کاربران ما در اطراف جهان می توانند آزادانه قوه بیان خود را در یاهو به کار گیرند."
 
 
کد مطلب: 32453
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
مسخره کردن خودشونو کی دیگه از یاهو استفاده میکنه
یوسف
feedback
Iran, Islamic Republic of
بله. با وجود خدمات " یاحق" و سایر ایمیل های بسیار امن و فوق العاده پیشرفته کاملا ایرانی، دیگه خدمات قدیمی، کپی شده و درپیت! نظیر یاهو، گوگل و سایر شرکتهای امپریالیست دیگر طرفداری ندارد!!!!! :-)
feedback
Iran, Islamic Republic of
شرکت یاهو طبق قانون کشورش عمل کرده
feedback
United States
اختیار دارید میلیونها مردم عادی ایرانی هنوز از یاهو استفاده میکنن وهنوز از نظر تعداد کاربر پراستفاده ترین هست-البته جی میل هم هست منتهی نه در میان مردم عادی-ممنون از تلاش برای واداشتن یاهو به رفع اشتباهش - قدم بسیار مثبتی هست وایرانیان خارج کشور که دستی در کار تکنولوژی دارند به نظرم باید تلاش کنن بقیه موانع ودسترسی ها هم برطرف بشه
Hamid zafari
feedback
Iran, Islamic Republic of
حالا چه فرقی باسه ما میکنه وقتی هم تحریم بودیم دورش میزدیم ..
حالا اومده منت گذاشته ازاد کرده ..
ایرانیا هیچوقت پشت در بسته نمیمونن
دلسوز
feedback
Iran, Islamic Republic of
كل ياهو رو ما ايراني ها ميچرخونديم و با ما ياهو ، ياهو شد حالا كه اون موقع تحريم كردن و بين ما ايراني ها بيشتر واتس آپ و ديگر برنامه ها جاشو به ياهو داده حالا ميبينن دارن ضرر ميكنن اومدن دوباره بعد اين همه وقت باز كردن بعلله اينجورياست بعله ياهو ديگه تاريخت تموم شده گذشت دورانش باي باي ياهو
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام