۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۳۳

نخستین کارت SD ضدآب با ظرفیت 512 گیگابایت

ایتنا - این کارت حافظه از تصاویر با کیفیت 4 هزار پیکسل پشتیبانی می‌کند و قادر است اطلاعات را با سرعت 95 مگابایت در ثانیه انتقال دهد و با سرعت 90 مگابایت در ثانیه آن‌ها را روی خود ذخیره کند.
نخستین کارت SD ضدآب با ظرفیت 512 گیگابایت


شرکت Sandisk دو کارت حافظه پیشرفته و پرقدرت را به بازار جهانی معرفی کرد و توضیح داد که نخستین نمونه از آن با حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایت می‌تواند برای عکاسان و تصویربرداران بسیار مفید باشد.


به گزارش ایتنا از شماران سیستم، کارت حافظه Sandisk Extreme Pro SDXC UHS-1 که در خانواده کارت‌های حافظه SD طبقه‌بندی می‌شود، نسبت به مدل قبلی ظرفیت بیشتری دارد و سرعت آن افزایش یافته است.

این کارت حافظه از تصاویر با کیفیت ۴ هزار پیکسل پشتیبانی می‌کند و قادر است اطلاعات را با سرعت ۹۵ مگابایت در ثانیه انتقال دهد و با سرعت ۹۰ مگابایت در ثانیه آنها را روی خود ذخیره کند.

کارت حافظه SD جدید به‌جز حافظه بالای خود در مقابل دمای بسیار بالا یا بسیار پایین، آب، ضربه و‌ اشعه X مقاوم است و به همین خاطر اگه به طور اشتباه این کارت حافظه در جیب شلوارتان باشد و آن را داخل ماشین لباس‌شویی بیاندازید، هیچ مشکلی برای اطلاعات ذخیره شده در آن ایجاد نمی‌شود.

 

هنوز قیمت این محصول اعلام نشده است. اما گفته می‌شود که شرکت Sandisk این کارت حافظه پرقدرت را با ظرفیت‌های ۵۱۲، ۲۵۶ و ۱۲۸ گیگابایت تولید کرده است.

مدل ۵۱۲ گیگابایتی این کارت حافظه SD به گونه‌ای ساخته شده است که تا ۱۰۰۰ بار می‌توانید اطلاعات روی آن ذخیره و پاک کنید.

اما محصول دیگر Sandisk Extreme Pro Cfast 2.0 نام دارد که با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت عرضه می‌شود و می‌تواند با سرعت ۴۴۰ مگابایت در ثانیه اطلاعات را ذخیره کند و باسرعت ۵۱۵ مگابایت در ثانیه اطلاعات را انتقال دهد.
 
کد مطلب: 32387
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است