۰
plusresetminus
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۷
نتایج نخستین نظرسنجی جامع در مورد محصولات جدید

ناامیدی کاربران از آیفون‌های جدید و ساعت مچی هوشمند اپل

ایتنا - نتایج حاصل از این نظرسنجی جامع نشان داد که تنها 40 درصد کاربران با iPhone 6 موافق بوده‌اند و 36 درصد هم نسبت به iPhone 6 Plus ابراز تمایل کردند.
ناامیدی کاربران از آیفون‌های جدید و ساعت مچی هوشمند اپل


پس از مدت‌ها انتظار اپل هفته گذشته سرانجام مدل‌های جدید گوشی هوشمند خود را با نام‌های iPhone 6 و iPhone 6 Plus به همراه نخستین ساعت مچی هوشمند خود معرفی کرد.


به گزارش ایتنا از رایورز، معرفی این محصولات بازخوردهای فراوانی در پی داشت و در حالی که برخی هواداران وفادار اپل تمایل خود به خرید گوشی‌های هوشمند را اعلام کردند، برخی دیگر از نبود نوآوری در این محصولات ناامید شدند.

در این راستا مرکز خبری GSMArena نخستین نظرسنجی جامع در مورد محصولات جدید اپل را به صورت آنلاین روی کاربران جهانی انجام داد که نتایج آن قابل ملاحظه است.

باید اعتراف کرد هیچ یک از سه محصول iPhone 6، iPhone 6 Plus و Watch اپل چندان مورد توجه کاربران قرار نگرفتند و حتی توضیحات جامع در مورد این محصولات نیز با بازخورد گسترده‌ای مواجه نشد.


 

نتایج حاصل از این نظرسنجی جامع نشان داد که تنها ۴۰ درصد کاربران با iPhone 6 موافق بوده‌اند و در مقابل ۳۶ درصد هم نسبت به iPhone ۶ Plus ابراز تمایل کردند.

لازم به ذکر است که اپل در این دو محصول تاکید زیادی روی کیفیت تصویر نداشته است. دوربین دیجیتالی نیز از ۴ سال قبل تاکنون هیچ تغییری نکرده است و به عقیده کارشناسان عمر حسگر ۸ مگاپیکسلی برای گوشی‌های هوشمند پیشرفته به پایان رسیده است.

 

اما برادر بزرگتر که با نام iPhone 6 Plus شناخته می‌شود برای دوربین دیجیتالی خود از سیستم OIS پشتیبانی می‌کند که کیفیت تصاویر نهایی را ارتقا می‌دهد و همین مسئله باعث شده است ۴۰ درصد کاربران رضایت خود را نسبت به دوربین این محصول اعلام کنند.

 

این نظرسنجی برای نخستین ساعت مچی هوشمند تولید شده در این شرکت که با نام Apple Watch شناخته می‌شود نیز انجام شده است و تا میزان تمایل کاربران نسبت به این تازه‌وارد نیز سنجیده شود.

این ساعت مچی هوشمند رقبای سرسختی چون Moto ۳۶۰ موتورولا و G Watch R ال‌جی را پیش‌روی خود می‌بیند و به همین خاطر رقابت تنگاتنگی به واسطه قیمت و طراحی این محصولات برقرار می‌شود.

 

در حالی که این روزها انواع ساعت‌های مچی هوشمند با قابلیت‌های مختلف در بازار جهانی فروخته می‌شوند، شرکت اپل ترجیح داده است عرضه Watch خود را به اوایل سال ۲۰۱۵ میلادی موکول کند.

در زمینه ساعت مچی هوشمند اپل نیز باید گفت، در حالی بیش از ۱۰ هزار نفر عدم تمایل خود برای خرید این محصول را اعلام کردند، ۶ هزار نفر نیز نسبت به آن ابراز علاقه کردند و این محصول را بهترین ساعت هوشمند برای خود دانستند.
 
کد مطلب: 32384
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است