۰
plusresetminus
شنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۴
آخرین نسخه از سیستم‌عامل موبایلی اپل

اپل iOS 8 را برای عرضه رسمی تکمیل کرد

ایتنا - پیش‌بینی می‌شود که اپل با انجام فعالیت‌های شبانه‌روزی فرآیند تکمیل سیستم‌عامل موبایلی iOS 8.0.1 را به اتمام رسانده و آن را آماده کرده است.
اپل iOS 8 را برای عرضه رسمی تکمیل کرد


شرکت اپل قصد دارد همزمان با کنفرانس بزرگ خود برای گوشی هوشمند آیفون ۶ در دو اندازه، نسخه جدید سیستم عامل خود را نیز ارائه نماید.


به گزارش ایتنا از رایورز، آنچه که از هم‌اکنون می‌توان با اطمینان از آن یاد کرد نسخه جدید سیستم‌عامل موبایلی اپل موسوم به iOS 8 است که مدت کوتاهی پس از کنفرانس مذکور به دست مراکز توسعه‌دهنده نرم‌افزار می‌رسد و حتی احتمال می‌رود که شرکای اپل در روز کنفرانس هم بتوانند این سیستم‌عامل را در اختیار بگیرند.

شرکت اپل طی چند هفته اخیر به صورت خستگی ناپذیر فعالیت‌های خود را روی iOS 8 ادامه داده است و نسخه‌ بتای این محصول را به صورت محدود در اختیار برخی شرکت‌های نرم‌افزاری گذاشته است تا بتوانند در فرآیند تکمیل این محصول به اپل کمک کنند.

با این اتفاق هم‌اکنون پیش‌بینی می‌شود که شرکت اپل با انجام فعالیت‌های شبانه‌روزی فرآیند تکمیل سیستم‌عامل موبایلی iOS 8.0.1 را به اتمام رسانده و آن را آماده کرده است.

 

این نسخه از سیستم‌عامل موبایلی اپل به‌زودی در اختیار همکاران این شرکت قرار می‌گیرد و البته منابع آگاه موثق که نخواستند نامشان فاش شود خبر مذکور را تایید کرده‌اند.

هنوز هیچ پیش‌نمایشی از این سیستم‌عامل عرضه نشده است، اما پیش‌بینی می‌شود که اپل پیش از عرضه نخستین ویرایش از نسخه جدید سیستم‌عامل خود موسوم به iOS 8.0.1 حفره‌های آن را برطرف کرده است و آن را در زمینه‌های مختلف مورد بررسی قرار داده است.

با این وجود برخی منابع آگاه اعلام کردند که اپل طی چند روز گذشته گزینه‌های مناسبی را پیش‌روی خود دیده است تا با ایجاد تغییر در iOS 8 بتواند محصول بهتری را در اختیار کاربران بگذارد که البته گفته می‌شود این گزینه‌ها موارد اساسی و بزرگ نبوده‌اند.

کارشناسان می‌گویند که نسخه ۸.۰.۰ سیستم‌عامل موبایلی اپل هم‌اکنون به صورت محدود در اختیار برخی شرکت‌های نرم افزاری قرار گرفته است و نسخه ۸.۰.۱ نیز به‌زودی به صورت عمومی‌تر برای مراکز توسعه‌دهنده نرم‌افزاری عرضه می‌شود تا پیش از عرضه رسمی بتوانند مشکلات آن را برطرف کنند.

 
 
کد مطلب: 32227
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است