d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - موتورولا گوشی‌های قدیمی شما را ۳۰۰ دلار می‌خرد
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۴

موتورولا گوشی‌های قدیمی شما را ۳۰۰ دلار می‌خرد

ایتنا - نکته قابل ملاحظه در طرح جدید موتورولا این است که شما به‌ازای تحویل دستگاه گوشی هوشمند قدیمی 300 دلار از این شرکت دریافت می‌کنید.
موتورولا گوشی‌های قدیمی شما را ۳۰۰ دلار می‌خرد


موتورولا طرحی را با نام Trade In به‌اجرا گذاشته است که به شما امکان می‌دهد در اِزای تحویل گوشی‌های قدیمی از این شرکت پول بگیرید.


به گزارش ایتنا از رایورز، البته این اتفاق برای آن دسته از کاربرانی محقق می‌شود که قصد دارند مدل جدید گوشی‌های هوشمند Moto X و Moto G را خریداری کنند و حتی اگر این گوشی‌ها را پیش‌خرید کرده‌ باشند هم می‌توانند این فرصت را مورد استفاده قرار دهند.

نکته قابل ملاحظه در طرح جدید موتورولا این است که شما به‌ازای تحویل دستگاه گوشی هوشمند قدیمی ۳۰۰ دلار از این شرکت دریافت می‌کنید تا از این طریق بتوانید گوشی‌های جدید موتورولا را بخرید.

برای شرکت در این طرح شما باید به سایت اینترنتی طرحی Trade In مراجعه کنید و پس از ثبت درخواست تحویل گوشی هوشمند قدیمی،‌ اقدام به خرید یکی از دو مدل جدید Moto X و Moto G کنید.

 

پس از اتمام این فرآیند شما ۳۰ روز فرصت دارید تا گوشی هوشمند قدیمی خود را ارسال کنید و پس از آنکه گوشی به موتورولا رسید، یک کارت اعتباری پیش‌پرداختی Visa Prepaid Card برای شما فرستاده می‌شود.

شرکت موتورولا توضیح داده است که با توجه نوع گوشی هوشمند قدیمی که ارسال کردید برای شما تا ۳۰۰ دلار ارسال می‌شود.
 
کد مطلب: 32225
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام