۰
plusresetminus
شنبه ۸ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۳۹

زمان رونمایی از آیفون 6 اعلام شد/ مشخصات محصول جدید اپل

ایتنا- اوایل سپتامبر برای رونمایی از آیفون 6 درنظر گرفته شده است.
زمان رونمایی از آیفون 6 اعلام شد/ مشخصات محصول جدید اپل


محصول جدید اپل تبدیل به یکی از پرحاشیه ترین خروجی های این کمپانی شده و در نهایت، زمان رونمایی از این محصول ۹ سپتامبر برابر با ۱۸ شهریور اعلام شد.


به گزارش ایتنا از مهر، بالاخره انتظارها به پایان رسید و زمان خروجی جدیدترین محصول اپل اعلام شد. در نهایت کمپانی اپل اوایل سپتامبر ماه جاری را برای رونمایی از محصول جدید خود در نظر گرفت.

اپل دعوت نامه های مطبوعاتی را به تاریخ ۹ سپتامبر برابر با ۱۸ شهریور ماه برای شرکت در این کنفرانس خبری ارسال کرده است.

آیفون ۶ در دو سایز ۴.۷ اینچی و ۵.۵ اینچی تا ماه‌های آتی وارد بازار خواهند شد. مدل کوچک‌تر «آیفون ۶» و مدل بزرگ‌تر «آیفون 6L» نامیده می‌شوند. اپل برای هر یک از این دو مدل باطری‌های مختلفی را در نظر گرفته است. آیفون بزرگ‌تر نیاز به میزان باطری بیش‌تری نسبت به مدل کوچک‌تر دارد.

آیفون ۶ با سایز ۴.۷ اینچی باطری ۱۸۱۰ میلی آمپر و مدل ۵.۵ اینچی با نام آیفون ۶L مجهز به باطری ۲۹۱۵ است. آیفون ۵ با سایز ۴ اینچ از باطری ۱۸۷۰ برخوردار بوده که می توان گفت آیفون ۶ به نسبت آیفون ۵ با رشد و همینطور ارتقاء قابل توجهی روبرو بوده است.

پیش بینی می شود در مراسم رونمایی از آیفون ۶ ، محصول پوشیدنی اپل با نام iwatch نیز رونمایی شود.

جالب است که حتی تصویری از آیفون ۶ در دعوت نامه ها نیز درج نشده و مقامات اپل ترجیح داده اند که تا روز موعود و کنفرانس خبری تصاویر تلفن همراه همچنان در هاله ای از ابهام باقی بماند و در دعوت نامه ها تنها به درج تاریخ بسنده کرده اند.

تصویری از دعوت نامه ارسالی اپل به مطبوعات(علاوه بر درج تاریخ در زیر متن آورده شده است : ای کاش می توانستیم بیشتر بگوئیم... )
کد مطلب: 32089
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام