۰
plusresetminus
شنبه ۸ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۵

مدیر هواوی ویندوزفون و تایزن را فاقد آینده دانست

ایتنا- یکی از مدیران شرکت هواوی در مصاحبه‌ای به آینده این شرکت پرداخته و اعلام کرد که سیستم‌عامل‌های مانند تایزن و ویندوزفون، فاقد آینده هستند و این شرکت از آن‌ها استفاده نخواهد نمود.
مدیر هواوی ویندوزفون و تایزن را فاقد آینده دانست


یکی از مدیران شرکت هواوی در مصاحبه‌ای به آینده این شرکت پرداخته و اعلام کرد که سیستم‌عامل‌های مانند تایزن و ویندوزفون، فاقد آینده هستند و این شرکت از آن‌ها استفاده نخواهد نمود.


به گزارش ایتنا از رایورز، ریچارد یو که سمت مدیریت واحد تجارت و امور مشتریان این شرکت چینی را بر عهده دارد در مصاحبه خود اعلام کرد که این شرکت به دنبال یافتن جایگزین مناسبی برای اندروید نیز خواهد بود.

هواوی در طول چند سال گذشته پیشرفت بسیار چشمگیری داشته است ولی مسئولان این شرکت به دنبال یافتن گزینه آلترناتیو برای سیستم‌عامل همراه خود هستند.
یو دراین‌باره در مصاحبه خود گفت که این شرکت علیرغم ارتباط خوب با گوگل، از اینکه تنها به یک سیستم‌عامل متکی باشد راضی نیست و به دنبال جایگزینی برای اندروید خواهد بود.


در این میان شایعاتی مبنی بر استفاده از سیستم‌عامل تایزن شرکت سامسونگ به گوش می‌رسید که یو با رد آن اعلام کرد که تایزن هیچ آینده‌ای در بازار ندارد و به همین دلیل نیز هواوی از آن استفاده نخواهد کرد.

علاوه بر این یو درباره ویندوزفون نیز پیش‌بینی کرد که سیستم‌عامل همراه مایکروسافت کار بسیار دشواری برای توفیق در بازار تلفن‌های همراه خواهد داشت و بعید است که بتواند در این عرصه موفق ظاهر شود و هواوی از این سیستم‌عامل نیز استفاده نخواهد نمود.
کد مطلب: 32049
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام