۰
plusresetminus
شنبه ۸ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۲

گوگل نسخه ساده عینک هوشمند خود را به ثبت رساند

ایتنا- یکی از مهندسان ارشد شرکت گوگل در یک اختراع، یک عینک هوشمند ساده را به ثبت رساند که پیش‌بینی می‌شود این محصول به نسخه ساده‌تر از عینک گوگل تبدیل شود.
گوگل نسخه ساده عینک هوشمند خود را به ثبت رساند


یکی از مهندسان ارشد شرکت گوگل در یک اختراع، یک عینک هوشمند ساده را به ثبت رساند که پیش‌بینی می‌شود این محصول به نسخه ساده‌تر از عینک گوگل تبدیل شود.


به گزارش ایتنا از رایورز، این مخترع که میچل هاینریش نام دارد، این محصول را در حالی به ثبت رسمی رسانده است که جزئیات چندانی درباره آن فاش نشده است.

این عینک دارای قابی عادی و شبیه به‌ عینک‌های طبی مرسوم در بازار است و هیچ نشانه‌ای از منحصربه‌فرد بودن در آن به چشم نمی‌خورد، تمامی مدارهای موجود و ابزارهای دیجیتالی تعبیه‌شده بر روی این عینک نیز درون بدنه و دسته آن قرار خواهند داشت تا ظاهر این عینک هوشمند درنهایت سادگی باشد.


میچل هاینریش که از مهندسان برجسته شرکت گوگل محسوب می‌شود در وب‌سایت شخصی خود درباره این عینک توضیح داد که این عینک با بررسی ساختار و نسبت‌های ریاضی موجود بر روی صورت انسان و ساختار استخوان‌بندی گونه و گوش افراد طراحی‌شده است و بیشترین تعداد ممکن از انسان‌ها خواهند توانست بدون مشکل از این عینک بر روی صورت خودشان استفاده کنند.
 
کد مطلب: 31995
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير