۰
plusresetminus
شنبه ۱ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۷

جستجوی همراه گوگل با غیرانگلیسی زبانان مهربان‌تر شد

ایتنا- موتور جست‌وجوی محبوب اینترنتی با زبان‌های دیگر مهربان‌تر شده است!
جستجوی همراه گوگل با غیرانگلیسی زبانان مهربان‌تر شد


اگر می‌خواهید با استفاده از برنامه همراه جست‌وجوی گوگل نام رستورانی را به انگلیسی بیابید و بعد از آن بخواهید پیش بینی آب و هوا را به ژاپنی انجام دهد، از این پس کار ساده‌تری پیش رو دارید.


به گزارش ایتنا از فارس به نقل از پی سی ورلد، کاربران این برنامه از این به بعد برای گذر از زبانی به زبان دیگر نیازی به اعمال تنظیمات خاص و دستی در هر بار استفاده ندارند و این کار به طور خودکار صورت می‌گیرد.

برای جستجوی صوتی کاربران می توانند تا ۵ زبان را در برنامه جستجوی همراه از بین ۵۰ زبان مورد پشتیبانی انتخاب کنند و انتقال بین این زبان ها از این پس بدون نیاز به دخالت کاربر صورت می گیرد.

برنامه به روزشده جستجوی گوگل از روی صدای کاربر زبانی که وی به آن صحبت می کند را شناسایی کرده و کار جستجو را به همان زبان انجام می دهد.

در حال حاضر این خدمات تنها برای کاربران خدمات جستجوی صوتی در دسترس است. نسخه اسپانیایی این سرویس با لهجه‌ها و گویش‌های متفاوت آن در کشورهای مختلف سازگار است و برای زبان چینی هم سه گویش متفاوت از آن در نظر گرفته شده است.

در مورد زبان عربی هم تا حدی به این نکته توجه شده است. قرار است در آینده تعداد زبان های مورد پشتیبانی این سرویس افزایش یابد.
کد مطلب: 31989
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است