۰
plusresetminus
سه شنبه ۴ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۴

بسته به‌روزرسانی اکس باکس وان بر روی امکانات جانبی تأکید خواهد داشت

ایتنا- شرکت مایکروسافت به‌زودی یک بسته ویژه به‌روزرسانی را برای کنسول خود یعنی اکس باکس وان عرضه خواهد نمود که بیشتر بر روی امکانات جانبی کنسول تأکید خواهد داشت.
بسته به‌روزرسانی اکس باکس وان بر روی امکانات جانبی تأکید خواهد داشت


شرکت مایکروسافت به‌زودی یک بسته ویژه به‌روزرسانی را برای کنسول خود یعنی اکس باکس وان عرضه خواهد نمود که بیشتر بر روی امکانات جانبی کنسول تأکید خواهد داشت.


به گزارش ایتنا از شماران سیستم، این بسته بر روی امکانات استفاده از شبکه اکس باکس لایو تأثیر خواهد گذاشت و امکان گفت‌وگوی آنلاین با دوستان حاضر در شبکه را فراهم خواهد آورد.

علاوه بر این مواردی مانند امکان حذف کردن نمایش نوتیفیکیشن‌ها در هنگام انجام بازی نیز به این کنسول افزوده خواهد شد.

در این بسته به‌روزرسانی قرار است تا بسته به منطقه‌ای که بسته از آن دانلود می‌شود نیز محتوایی شخصی‌سازی‌شده برای کاربران آن منطقه عرضه شود که می‌تواند در نوع خود جالب باشد.


از دیگر موارد جذاب این بسته به‌روزرسانی نیز این است که می‌توان میزان پهنای باند اشغال‌شده و اینترنت مصرف‌شده توسط کنسول را مشاهده نمود که برای افرادی که اینترنت دارای حجم دانلود محدود هستند می‌تواند بسیار مفید باشد.

این بسته همچنین امکاناتی درزمینهٔ اتصال به عینک‌های هوشمند را نیز به این کنسول خواهد افزود که می‌تواند کارایی اکس باکس وان را بهبود ببخشد و به فروش کنسول مایکروسافت کمک شایانی کند.
 
کد مطلب: 31971
نام شما
آدرس ايميل شما