۰
plusresetminus
پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۰۱

مایکروسافت رسما رسمی به پشتیبانی از اسکایپ برای ویندوزفون ۷ پایان داد

ایتنا- شرکت مایکروسافت به‌صورت رسمی به پشتیبانی از اسکایپ برای ویندوزفون ۷ پایان داد و به‌زودی این برنامه را از دسترس کاربران این نسخه از سیستم‌عامل خارج خواهد نمود.
مایکروسافت رسما رسمی به پشتیبانی از اسکایپ برای ویندوزفون ۷ پایان داد


شرکت مایکروسافت به‌صورت رسمی به پشتیبانی از اسکایپ برای ویندوزفون ۷ پایان داد و به‌زودی این برنامه را از دسترس کاربران این نسخه از سیستم‌عامل خارج خواهد نمود.


به گزارش ایتنا از  رایورز، دارندگان فعلی این سیستم‌عامل نیز که اسکایپ را بر روی دستگاه خود دارند با مشکل روبرو خواهند شد زیرا این برنامه از پشتیبانی خارج شده و دیگر بر وی دستگاه آنها کار نخواهد کرد.

مایکروسافت در بخش سؤالات کاربران اسکایپ در پاسخ به سؤال مربوط به این موضوع تائید نمود که به‌زودی این پشتیبانی پایان خواهد یافت و کاربران ویندوزفون ۷ نخواهند توانست از این برنامه ویژه گفت‌وگوی اینترنتی استفاده کنند.


این اقدام مایکروسافت به‌عنوان بخشی از تلاش‌های عمومی این شرکت برای اجبار کاربران برای انتقال به سیستم‌عامل‌های جدید این شرکت تلقی می‌گردد، هرچند که امکانات جدید اسکایپ نیز برای تطابق با ویندوزفون ۷ با مشکل روبرو بود و در برخی موارد به اتصال تماس‌های هزینه‌بر برای کاربران این برنامه در ویندوزفون ۷ منجر شده بود.
 
کد مطلب: 31871
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است