۰
plusresetminus
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۲

برنامه ویژه اپل برای توسعه شرکت بیت

ایتنا- شرکت اپل سرانجام موفق شد تا پس از یک پروسه نسبتاً طولانی شرکت بیت را به خانواده خود بیفزاید ولی مسئولان این شرکت قصد دارند تا محصولات بیت را به سطح بالاتری از شرایط فعلی برساند.
برنامه ویژه اپل برای توسعه شرکت بیت


شرکت اپل سرانجام موفق شد تا پس از یک پروسه نسبتاً طولانی شرکت بیت را به خانواده خود بیفزاید ولی مسئولان این شرکت قصد دارند تا محصولات بیت را به سطح بالاتری از شرایط فعلی برساند.


به گزارش ایتنا از رایورز، شرکت بیت در دو بخش اصلی سخت‌افزار و موسیقی فعال است و در این میان برنامه‌های اپل برای هر دو بخش یادشده تنظیم‌شده است و مسئولان اپل قصد دارند تا فعالیت بیت را به مرحله بالاتری توسعه بدهند.

البته هنوز مسئولان اپل اعلام نکرده‌اند که جزئیات این پیشرفت چیست ولی به نظر می‌رسد که باید انتظار داشت که بخش موسیقی بیت به‌عنوان قسمتی از خدمات موسیقی محصولات اپل، به این خدمات افزوده گردد.

بخش سخت‌افزاری بیت نیز با هدفون‌های خود در سطح جهانی محبوبیت بسیار بالایی دارد ولی با توجه به شرایط به نظر می‌رسد که اپل قصد دارد تا با افزودن مؤلفه‌های لوکس، این محصولات را به سطح متفاوتی برده و همچنین با سازگاری کامل آنها با محصولات سخت‌افزاری اپل بتواند بازار این محصولات را گسترش بدهد.


در این میان تنها موردی که به‌صورت قطعی مشخص‌شده است این است که قیمت محصولات بیت افزایش خواهند یافت و کارمندان بیت نیز تعدیل خواهند شد.
البته این تعدیل نیرو به‌طور رسمی توسط خود اپل اعلام‌شده است و تعداد ۲۰۰ کارمند را شامل خواهد شد.
 
کد مطلب: 31770
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام