۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۴

دو برابر شدن فروش پلی‌استیشن ۴ در سه ماه گذشته میلادی

ایتنا- سونی در گزارش مالی سه ماه گذشته میلادی خود اعلام کرد که فروش کنسول بازی پلی‌استیشن ۴ در طول سه ماه گذشته میلادی تقریباً دو برابر شده است.
دو برابر شدن فروش پلی‌استیشن ۴ در سه ماه گذشته میلادی


سونی در گزارش مالی سه ماه گذشته میلادی خود اعلام کرد که فروش کنسول بازی پلی‌استیشن ۴ در طول سه ماه گذشته میلادی تقریباً دو برابر شده است.


به گزارش ایتنا این فروش بالا موجب شده است تا این شرکت در این بخش از سوددهی ۳۹ میلیون دلاری بهره‌مند شود و بتواند وضعیت خود را در بازار فروش کنسول‌ها بهتر از رقیب اصلی یعنی کنسول مایکروسافت، اکس باکس وان ببیند.

این کنسول در طول سه ماه دوم سال جاری میلادی با رشدی ۹۶ درصدی در تقاضا روبرو بوده است که کارشناسان اقتصادی این رشد را شگفت‌انگیز می‌دانند.

یکی از دانشمندان برجسته در رده اقتصاد بانام پروفسور مارک اسکیلتن دراین‌باره می‌گوید: «رشد ۹۶ درصدی فروش یک کنسول در طول سه ماه رقمی شگفت‌آور و مطلوب است و نشان می‌دهد که قیمت‌گذاری یک ابزار تا چه اندازه می‌تواند بر روی توفیق آن در بازار تأثیر بگذارد.»


این سوددهی در شرایطی اتفاق افتاده است که این شرکت در طول سه ماه گذشته در برآیند تمامی قسمت‌های خود با افت فروش روبرو بوده است و ضرری ۲۵۰ میلیون دلاری داده است و رییس سونی نیز معتقد است که این ضرر در پایان سال جاری میلادی به ۵۰۰ میلیون دلار نیز خواهد رسید.
 
کد مطلب: 31639
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام