۱
۰
plusresetminus
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۴

جایزه ۶۵ هزار پوندی برای کسی که TOR را هک کند

ایتنا - روسیه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد هر فرد باهوشی که بتواند شبکه آنلاین TOR را کرَک کند جایزه نقدی معادل 3.9 میلیون روبل(65 هزار پوند) را دریافت خواهد کرد.
جایزه ۶۵ هزار پوندی برای کسی که TOR را هک کند


شبکه آنلاین The Onion Router(TOR) که این روزها توجه همه کارشناسان امنیتی را به خود جلب کرده و یک تهدید جامع محسوب می‌شود،‌ دولت روسیه را بسیار نگران کرده است.


به گزارش ایتنا از رایورز، وزارت کشور روسیه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد هر فرد باهوشی که بتواند شبکه آنلاین TOR را کرَک کند جایزه نقدی معادل ۳.۹ میلیون روبل(۶۵ هزار پوند) را دریافت خواهد کرد.

رقابت برای ورود به این شبکه به گونه‌ای برگزار می‌شود که از کارشناسان امنیتی خواسته شده است اطلاعات ذخیره شده روی شبکه TOR را رمزگشایی کنند و بتوانند به آنها دسترسی داشته باشند.

دولت روسیه روی سایت اینترنتی رسمی خود آگهی تبلیغاتی بزرگی را منتشر کرده و در آن توضیح داده است که رقابت برای کرَک کردن این شبکه آنلاین طی دوره زمانی دو هفته برگزار می‌شود و این اقدام به دنبال پیروی از قوانین حامی حقوق بشر صورت می‌گیرد.

البته مراکز خبری اعلام کردند که فقط شرکت‌ها و مراکزی که با دولت روسیه فعالیت‌های امنیتی و اطلاعاتی انجام می‌دهند می‌توانند در این رقابت شرکت کنند و قرار است که پیروز رقابت در تاریخ ۲۰ آگوست معرفی شود و جایزه نقدی خود را دریافت کند.

 
کد مطلب: 31600
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
فضول و دخالت کن همیشگی...
مهمترين اقدام برای پيشگیری از تکرار امثال کوروش کمپانی؟
اصلاح قوانين
برخورد قاطع
اصلاح گمرکات
آزاد کردن بازار
آگاه سازی مردم
هيچکدام