۰
plusresetminus
يکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۳

مایکروسافت پروژه سرفیس پرو مینی را نیمه‌کاره رها کرده است

ایتنا- شرکت مایکروسافت برخلاف انتظارات برای معرفی محصول پربحث این شرکت یعنی سرفیس پرو مینی اقدام نکرده است و از گفته‌های مسئولان این شرکت به نظر می‌رسد که این پروژه نیمه‌کاره رها شده است.
مایکروسافت پروژه سرفیس پرو مینی را نیمه‌کاره رها کرده است


شرکت مایکروسافت برخلاف انتظارات برای معرفی محصول پربحث این شرکت یعنی «سرفیس پرو مینی» اقدام نکرده است و از گفته‌های مسئولان این شرکت به نظر می‌رسد که این پروژه نیمه‌کاره رها شده است.


به گزارش ایتنا از رایورز، این تبلت که قرار بود ابعادی بین ۷ تا ۸ اینچ داشته باشد بنا بود در نشست‌های ماه اخیر مایکروسافت رونمایی شود ولی هیچ خبری درباره آن منتشر نشده و در این میان سخنان مدیر ارشد مالی مایکروسافت نیز نشان از لغو این پروژه دارد.

مدیر مالی مایکروسافت، ایمی هود به‌طور غیرمستقیم از لغو این پروژه خبر داد و گفت: «در طول سه ماه اخیر ما مجبور شدیم تا مسیر خود را تغییر بدهیم و ساختار برنامه‌ریزی عرضه محصولاتمان را بر پایه فاکتورهای حدید از نو پایه‌ریزی نماییم ما سعی کرده‌ایم که تغییراتی را در دارایی‌های قابل‌عرضه خود ایجاد کنیم که بتواند موجب بهبود بیلان مالی شرکت شود.»


به این ترتیب نباید به این زودی‌ انتظار شنیدن خبری دیگر درباره این تبلت بود.
به نظر می‌رسد که تمامی شایعات درباره این تبلت پیش از عرضه آن خاموش شدند و تنها مدل‌های ۱۰.۶ و ۱۲ اینچی این تبلت به بازار فروش راه خواهند یافت.
 
کد مطلب: 31550
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است