۵
۰
plusresetminus
دوشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۲

۴۵ هزار شرکت بریتانیایی هنوز از اینترنت Dial-Up استفاده می‌کنند

ایتنا - هنوز ۴۵ هزار شرکت در سراسر بریتانیا بر اساس سیستم Dial-Up به اینترنت متصل می‌شوند و سرعت اینترنت در بسیاری از شرکت‌های بریتانیایی کمتر از ۲مگابیت بر ثانیه است.
۴۵ هزار شرکت بریتانیایی هنوز از اینترنت Dial-Up استفاده می‌کنند


"فدراسیون کسب‌وکارهای کوچک بریتانیا"(FSB) انتقادات شدیدی را به طرح‌های دولت این کشور برای توسعه خطوط پهن‌باند اینترنتی وارد کرد و توضیح داد که برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته با نیاز بریتانیا برای دسترسی به اینترنت پرسرعت همخوانی ندارد.


به گزارش ایتنا از رایورز، مرکز FBS با انتشار گزارشی اعلام کرد خطوط پهن‌باند بریتانیا با کاستی‌های فراوان روبرو است و در حالی که کاربران افزایش دسترسی به اینترنت پرسرعت را تجربه می‌کنند، شرکت‌های تجاری و کسب‌وکارهای کوچک از این فرآیند بی‌بهره مانده‌اند و هیچ منفعتی شامل آن‌ها نمی‌شود.

در گزارش این مرکز اعلام شد: «بدیهی است در شرایطی که کاربران خانگی از مزایای اینترنت پرسرعت بهره می‌برند، دولت از ارائه خدمات مناسب به شرکت‌های تجاری باز می‌ماند و تعادل در این زمینه برقرار نمی‌شود.»

اما عجیب‌ترین بخش در گزارشی که مرکز FBS منتشر کرده است مربوط به نحوه استفاده سازمان‌ها و شرکت‌های کوچک از اینترنت می‌شود.

در این گزارش گفته شده است که هنوز ۴۵ هزار شرکت در سراسر بریتانیا بر اساس سیستم Dial-Up به اینترنت متصل می‌شوند و سرعت اینترنت در بسیاری از شرکت‌های بریتانیایی کمتر از ۲ مگابیت بر ثانیه است.

 

این گزارش توضیح داد که تنها ۱۵ درصد از شرکت‌های مستقر در بریتانیا اعلام کرده‌اند که از سرعت اینترنت خود راضی هستند و خدمات پهن‌باند با کیفیت مناسب به دست آن‌ها می‌رسد.

"جان آلن"(John Allen) مدیر FSB در این خصوص گفت: «حقیقت این است که بیش از ۴۵ هزار شرکت و سازمان در کشور بریتانیا هنوز از سیستم Dial-Up برای اتصال به اینترنت استفاده می‌کنند و تعدادی از آنها حتی در شهر لندن پایتخت انگلستان واقع شده‌اند.»

 
کد مطلب: 31410
نام شما
آدرس ايميل شما


امید
feedback
Iran, Islamic Republic of
تازه شدن مثل ما!
feedback
Iran, Islamic Republic of
عزیز این گزارش کاملا غلط هست زیاد بهش اعتماد نکن!
می تونید با یک سرچ در اینترنت همه چیز رو بفهمید
feedback
United States
اتفاقا به شما دوست عزیز توصیه میکنم یه سرچی توی اینترنت بکنی. شما که از اینترنت سر در میاری یه نگاهی به این لینک بنداز که روهوا چیزی نگی:

http://www.theinquirer.net/inquirer/news/2355139/fsb-uk-broadband-is-not-fit-for-purpose-with-45-000-firms-still-using-dial-up
feedback
Iran, Islamic Republic of
اینو میگید که دل ما خنک شه؟
واقعا که!!!!
مرتضی
feedback
Iran, Islamic Republic of
عجب فاجعه ای. تو این خبر اشاره نشده که اون شرکتها و یا سازمانها میتونن اینترنت پرسرعت بگیرن ولی بنا بر شرایطی اینکارو انجام نمیدن؟یعنی از روی اجباره و یا دلبخواه
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام