۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۱۲

مسابقه فینال جام جهانی رکوردهای فیس‌بوک و توییتر را شکست!

ایتنا- بازی فینال جام برزیل رکورد توییتر و فیس‌بوک را شکست!
مسابقه فینال جام جهانی رکوردهای فیس‌بوک و توییتر را شکست!


در هیجان و محبوبیت جام جهانی برزیل شکی نیست و مردم علاقه دارند هیجان و پشتیبانی خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی به سایرین منتقل کنند. طبق گزارش رسمی توییتر و فیس‌بوک مسابقه دیشب فینال جام جهانی رکوردها را شکسته است.


پیش از این توییتر اعلام کرده بود که بازی آلمان و برزیل با ۳۵.۶ میلیون توییت رکورد بیشترین توییت در مسابقات ورزشی را شکسته است. در بازی دیشب هم رکورد بیشترین توییت بر دقیقه شکسته شد که این اتفاق با ۶۱۸۷۲۵ توییت بر دقیقه پس از سوت پایان بازی رخ داد.

همچنین هنگام به ثمر رسیدن تک گل بازی توسط ماریو گوتزه نیز ۵۵۶۴۴۹ توییت بر دقیقا و هنگام دریافت جوایز بهترین بازیکن جام و بهترین دروازه‌بان از سوی لیونل مسی و مانوئل نویر نیز ۳۹۵۷۷۳ توییت بر دقیقه رد و بدل شد.

فیس‌بوک هم اعلام کرد که بیش از ۸۸ میلیون کاربر بیش‌تر از ۲۸۰ میلیون پست، کامنت و لایک در مورد بازی آلمان و آرژانتین ایجاد کرده و رکورد بازی Superbowl XLVII را با ۲۴۵ میلیون فعالیت شکستند.

فعال‌ترین کشور در طول بازی امریکا و فعال‌ترین افراد هم مردهای جوان ۱۸ تا ۲۴ ساله بوده‌اند. فیس‌بوک پیش از این نیز جام جهانی را به عنوان محبوب‌ترین و فعال‌ترین رویداد تاریخ فیس‌بوک اعلام کرده بود که تنها در دو هفته بیش از یک میلیارد فعالیت در مورد آن صورت گرفته بود.

منبع: فارنت
کد مطلب: 31388
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام