۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۲

رکورد جدید جام جهانی در فیس‌بوک

ایتنا- فیس‌بوکی‌ها بیشتر از یک میلیارد فعالیت درباره جان جهانی در شبکه اجتماعی محبوبشان انجام داده‌اند!
رکورد جدید جام جهانی در فیس‌بوک


در حالی که رقابت‌های جام جهانی فوتبال به نیمه‌های راه خود رسیده است بیش از یک میلیارد فعالیت فیس‌بوکی در این رابطه ثبت شده است که رکورد جدیدی در این شبکه اجتماعی به شمار می‌رود.


به گزارش ایتنا از ایسنا، آمارهای گردآوری شده توسط خبرگزاری رویترز نشان می‌دهد که از آغاز جام جهانی فوتبال در برزیل تا کنون بیش از یک میلیارد پست، نظر و لایک در این خصوص در شبکه اجتماعی فیس‌بوک انجام شده است که در تاریخ ۱۰ ساله فیس‌بوک بی‌نظیر بوده است.

این آمارها نشان می‌دهند که فعالیت‌های فوتبالی در فیس‌بوک در فاصله روزهای ۱۲ تا ۲۹ ژوئن سال جاری میلادی شامل بیش ۲۲۰ میلیون کاربر و بیش از از یک میلیارد پست، نظر و لایک بوده است.

گفته شده از آنجاکه این رقابت‌ها تا دو هفته دیگر نیز ادامه خواهد داشت انتظار می‌رود که آمارهای به مراتب بالاتری در این خصوص ثبت شود.

آمارها همچنین حکایت از آن دارند که به تنهایی در روز شنبه و در جریان بازی برزیل و شیلی بیش از ۳۱ میلیون کاربر فیسبوک بیش از ۷۵ میلیون پست، نظر و لایک در این شبکه اجتماعی انجام داده‌اند.

نیک گرودین، مدیر مشارکت فیس‌بوک در این خصوص گفت: مردم دوست دارند تا درباره واقعیت‌های دنیای پیرامون خود در فیس‌بوک به اظهار نظر بپردازند.
کد مطلب: 31187
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا شما از نسخه ایرانی تلگرام (هاتگرام یا تلگرام طلایی) استفاده می‌کنید؟
بله
گاهی
خیر