۴
۰
plusresetminus
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۵
علاوه بر کاهش هزینه خدمات ارتباطی

دولت جدید هند، نیامده اینترنت را پرسرعت کرد

ایتنا - دولت جدید هند به تمامی زیرمجموعه‌های خود دستور داد میانگین سرعت دسترسی به اینترنت در این کشور افزایش یابد و هر چه سریع‌تر مزایده مربوط به طیف باند مخابراتی برگزار شود.
دولت جدید هند، نیامده اینترنت را پرسرعت کرد


دولت جدید هند که تنها جدید روز از آغاز فعالیت آن می‌گذرد دستور داده است که هرچه سریع‌تر میانگین سرعت دسترسی مردم به اینترنت افزایش یابد.


به گزارشایتنا از رایورز، دولت جدید هند به تمامی زیرمجموعه‌های خود دستور داد میانگین سرعت دسترسی به اینترنت در این کشور افزایش یابد و هر چه سریع‌تر مزایده مربوط به طیف باند مخابراتی برگزار شود تا اوپراتورهای موبایلی بتوانند از نیاز روزافزون مردم برای دسترسی به اینترنت پرسرعت‌تر پشتیبانی کنند.

اتاق صنعت و بازرگانی هند(ASSOCHAM) با ارسال یک نامه سرگشاده به تمام سازمان‌ها و مراکز مسئول اعلام کرد که باید هرچه سریع‌تر بررسی‌های لازم برای ارتقا صنعت مخابرات انجام شود و هزینه‌های مربوط به قانون‌گذاری‌های مخابراتی و ارتباطی به حداقل برسد.

این مرکز همچنین تاکید کرد که مزایده مربوط به طیف باند مخابراتی باید هرچه سریع‌تر برگزار شود، به‌روزرسانی‌های لازم برای زیرساخت‌های ارتباطی صورت گیرد و انگیزه لازم برای افزایش تولید محصولات الکترونیکی داخلی به وجود آید.

در نامه اتاق بازرگانی هند اعلام شده است که وزیر ارتباطات جدید تاکید فراوان بر برگزاری هرچه‌ سریع‌تر طیف باند مخابراتی دارد و معتقد است که این امر می‌تواند مزایای اجتماعی – اقتصادی فراوانی را برای مردم به همراه آورد.

 

در بخشی از این نامه گفته شده است: «ارتباطات موبایلی در بازار تشنه هند بسیار گسترش یافته است و برگزاری مزایده مخابراتی جدید می‌تواند تحولات بزرگی در این زمینه به‌وجود آورد. برای تمام ظرفیت باقیمانده از طیف باند مخابراتی می‌بایست هرچه سریع‌تر مزایده برگزار شود و مردم در کوتاه‌ترین زمان از مزایای آن برخوردار شوند.»

وزیر ارتباطات هند همچنین تاکید کرده است که هزینه‌های استفاده از خدمات اینترنتی و مخابراتی نیز به صورت فوری باید کاهش یابد و اوپراتورهای موبایلی بتوانند تعداد مشترکان خود را افزایش دهند.
 
کد مطلب: 30702
نام شما
آدرس ايميل شما


مهدی
feedback
هر چی این هند و پاکستان هر روز پیشرفت میکنند ما هر روز پس..............
امیر رجایی
feedback
عزیر اونا زیرساختشو دارند. ما بخوایمم نمی‌تونیم به این زودیا سرعتو آزاد کنیم...
feedback
قابل توجه مقامات کشور فوق العاده مردمی و پیشرفته ایران اسلامی
feedback
روحانی مچکریم!!!!!!!
هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای