d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - درایو ADATA SP920
۰
plusresetminus
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۹
آونگ رونمایی می کند:

درایو ADATA SP920

ایتنا - درایو تازه به بازار رسیده ADATA SP920 برای اکثر کاربردها مناسب است و در انتقال فایل‌های مولتی مدیای فشرده‌سازی نشده، بسیار سریع‌تر از بقیه حافظه‌ها عمل می‌کند.
درایو ADATA SP920


کندترین حافظه در سیستم شما(البته به جز دیسک‌های نوری) هارد دیسک است. هارد کامپیوتر محل ذخیره تمام اطلاعات و داده‌های ما می‌باشد، اما سرعت انتقالِ اطلاعاتِ آن در مقایسه با پردازنده اصلی (CPU) و حافظه رم بسیار پایین‌تر است، این امر موجب شده تا محصولات جدیدی به نام SSD یا سالید درایو ها تولید و جایگزین آنها شوند. اس.اس.دی (SSD)ها یا سالید درایوها به جای دیسک های مغناطیسی از چیپ فلش سیلیکونی برای ذخیره اطلاعات استفاده می‌کنند و سرعتشان به ۵ برابر هارد دیسک‌ها نیز می‌رسد.

درایوهای اس.اس.دی امروزه در حال تبدیل شدن به حافظه اصلی به جای هارد دیسک‌ها هستند، زیرا نیاز به سرعت حافظه هر روز در حال بالا رفتن است.


به گزارش ایتنا درایو تازه به بازار رسیده ADATA SP920 برای اکثر کاربردها مناسب است و در انتقال فایل‌های مولتی مدیای فشرده‌سازی نشده، بسیار سریع‌تر از بقیه حافظه‌ها عمل می‌کند. یعنی برای اکثر کاربردها به خصوص بازی‌های گرافیک بالا، تدوین فیلم، فعالیت‌های گرافیکی، کار با صدا و موزیک و غیره بسیار سریع‌تر از بقیه درایوها عمل می‌کند.

سرعت خواندن این درایو به ۵۶۰ و سرعت نوشتن آن به ۵۰۰ مگابایت در ثانیه می‌رسد.
به علاوه این سرعت بالا، SP۹۲۰ می تواند در حالتی که فضای آن ۹۰% بیشتر هم پر شده است سرعت خود را در همان اندازه حفظ کند.
بیشتر درایوهای اس.اس.دی بعد از پر شدن ۹۰ درصدی سرعت خود را از دست می‌دهند.

نکته جالب دیگر اینکه SP920 در ظرفیت‌های ۱۲۸ ، ۲۵۶ ، ۵۱۲ گیگابایت و حتی ۱ ترابایت ارائه شده است و مانند بقیه درایوهای ای.دیتا ۷% فضای بیشتر ارائه می‌دهد تا تمام فضای درایو قابل دسترسی باشد.

نرم‌افزار جدیدی به نام SSD Toolbox نیز همراه آن وجود دارد که می‌تواند طول عمر و وضعیت درایو شما را اعلام کند و ابزارهایی برای بالا بردن سرعت و نظم درایو و مدیریت آن را دارا می‌باشد.
 
کد مطلب: 30669
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام