۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۶

سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلار گوگل برای بازی‌های آنلاین

ایتنا- توییچ هرماه 45میلیون کاربر دارد که از این به بعد یک میلیارد ویزیتور یوتیوب نیز به آن اضافه می‌شوند.
سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلار گوگل برای بازی‌های آنلاین


پس از خرید بیتس توسط اپل و دایرکت تی وی توسط AT&T، گوگل نیز قصد دارد یک میلیارد دلار برای خرید توییچ تی.وی که در زمینه خدمات بازی‌های ویدیویی فعال است، پرداخت کند.


به گزارش ایتنا از فارس به نقل از آرس تکنیکا، قرار است توییچ تی وی پس از واگذاری زیر نظر واحد یوتیوب شرکت گوگل فعالیت کند.
بر این اساس، توییچ سرویس‌های بازی زنده خود را از طریق یوتیوب ارائه خواهد کرد.

هر کاربر از طریق این سرویس خواهد توانست بازی محبوب خود را آپلود کند و دیگر افراد از طریق چت روم‌های یکپارچه می توانند در بازی‌های یاد شده مشارکت کنند.
این سرویس از محبوبیت زیادی برخوردار است، به گونه ای که در برخی موارد تا صدهزار نفر در این سایت بازی های آنلاین را به طور همزمان اجرا کرده‌اند.

بسیاری از کاربران از سرویس یاد شده برای اجرای بازی‌های آنلاین ویدیویی بر روی کنسول‌های بازی PS4 و Xbox One استفاده کرده‌اند.

توییچ ماهانه ۴۵ میلیون کاربر دارد که افزوده شدن این تعداد به یک میلیارد بازدیدکننده سایت یوتیوب درآمدزایی قابل توجهی را برای گوگل به همراه خواهد داشت.

هر دو سایت ویدیویی شباهت‌های قابل توجهی دارند و کارشناسان معتقدند هر یک می توانند دیگری را تکمیل کرده و با ترکیب با یکدیگر به یک سرویس پرقدرت مبدل شوند.
کد مطلب: 30597
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام