۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۱
مدیر عامل همراه اول خبر داد

ارایه سیم‌کارت کد صفر با اتمام کدهای 9/ احتمال هشت رقمی شدن شماره‌های موبایل

ایتنا- وحید صدوقی: تقاضا برای خط‌های 912 در کشور بیشتر است و پس از پایان کدهای 9 و صفر مجبوریم از رنج‌های دیگر استفاده کنیم.
ارایه سیم‌کارت کد صفر با اتمام کدهای 9/ احتمال هشت رقمی شدن شماره‌های موبایل


مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار درباره به پایان رسیدن کدهای همراه اول پس از ارائه سیم‌کارت‌های کد ۹ در بازار گفت: با به پایان رسیدن کدهای ۹، کد صفر در بازار ارائه خواهد شد.


به گزارش ایتنا از ایسنا، وحید صدوقی  در ارتباط با به پایان رسیدن کدهای همراه اول اظهار کرد: ارائه سیم کارت‌های کد ۹ همچنان ادامه دارد و هنوز از شماره‌های ۰۹۱۲ دو رنج باقیمانده است که یکی از آن‌ها کد ۹ و کد صفر در آینده است.

وی در پاسخ به این که با حذف جابه‌جایی اکنون تقاضای بیشتری برای خرید خط‌های موبایل پایتخت ایجاد شده، توضیح داد: در هر صورت در حال حاضر تقاضا برای خط‌های ۹۱۲ در کشور بیشتر است و با اجرای هم کدسازی و حذف هزینه‌های مربوط به جابه‌جایی تقاضا برای این سیم کارت‌ها بیشتر هم شده اما به هر صورت این مساله به تعادل خواهد رسید.

مدیر عامل اپراتور اول ارتباطی کشور در خصوص واگذاری خط های رند واگذار نشده نیز اظهار کرد: در حال حاضر برخی از این شماره‌ها از طریق ثبت نام برای شماره‌های گلچین در حال واگذاری است.

صدوقی در پایان در پاسخ به این سوال که با توجه به این‌که تنها دو رنج از کدهای ۹۱۲ باقیمانده و قاعدتا این دو رنج هم تا چندی دیگر به پایان خواهد رسید، اظهار کرد:‌ پس از به پایان رسیدن کدهای صفر و ۹ مجبور خواهیم بود از رنج‌های دیگر شماره واگذار کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که یعنی ممکن است دیگر کد خط‌ها ۹۱۲ نباشد، اعلام کرد: بله با توجه به هم کدسازی و حذف جابه‌جایی این امکان وجود دارد.

مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار در پایان احتمال هشت رقمی شدن شماره‌های موبایل را هم بعید ندانست.
کد مطلب: 30568
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام