۰
plusresetminus
شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۱
ایتنا برای نخستین بار بررسی می‌کند:

مقایسه گوشی‌های آیفون ۶، آیفون 5S و گلکسی S5 + تصاویر

ایتنا - این تصاویر مربوط به مدل واقعی گوشی هوشمند آیفون ۶ می‌شود که منابع آگاه داخلی آن را به دست آورده و مقایسه حاضر را انجام داده‌اند.
مقایسه گوشی‌های آیفون ۶، آیفون 5S و گلکسی S5 + تصاویر


طی چند ماه گذشته شایعات فراوانی در مورد گوشی هوشمند آیفون ۶ منتشر شده است و هر کدام از آنها به قابلیت‌هایی از این گوشی هوشمند اشاره کرده‌اند.


به گزارش ایتنا، منابع آگاه در تازه‌ترین اقدام مدل مفهومی ساخته شده از گوشی هوشمند آیفون ۶ اپل را در اختیار گرفته‌اند و با قرار دادن آن در کنار گوشی‌های آیفون 5S و Galaxy S5 سامسونگ سعی کرده‌اند نمای اصلی از این محصول را در اختیار کاربران بگذارند.

این تصاویر مربوط به مدل واقعی گوشی هوشمند آیفون ۶ می‌شود که منابع آگاه داخلی آن را به دست آورده و مقایسه حاضر را انجام داده‌اند.

بر اساس این تصاویر گفته می‌شود که آیفون ۶ اپل علاوه بر طراحی جدید، قابلیت‌های متفاوت دیگری را نیز شامل می‌شود که می‌تواند توجه کاربران را به خود جلب کند.


این گوشی هوشمند به پهنای بیشتر و ضخامت کمتر نسبت به مدل 5S ساخته شده است و به همین خاطر می‌توان آن را از نظر ظاهری زیباتر دانست.


با این وجود، این گوشی هوشمند در بخش نمایشگر خود نسبت به مدل Galaxy S5 طول کمتری دارد و احتمال می‌رود که با نمایشگر ۴.۷ اینچی در اختیار کاربران قرار گیرد.


قرار گرفتن گوشی هوشمند آیفون ۶ در کنار آیفون 5S و Galaxy S5 باعث شده است تا کارشناسان ابعاد دقیق این محصول را محاسبه کنند.


بر این اساس گفته می‌شود که مدل جدید گوشی هوشمند اپل با طول، عرض و ضخامتی معادل ۱۳۵.۳، ۷۱.۹ و ۶.۱ میلیمتر به دست کاربران می‌رسد.


لازم به ذکر است که گوشی هوشمند آیفون 5S با ابعادی معادل ۱۲۳.۸، ۵۸.۶ و ۷.۶ میلیمتر فروخته می‌شود.


همچنین، پرچمدار شرکت سامسونگ یعنی گوشی هوشمند Galaxy S5 نیز با اندازه‌های ۱۴۲، ۷۲.۵ و ۸.۱ اینچ عرضه می‌شود.


علاوه بر توضیحات یاد شده، گوشی هوشمند آیفون ۶ نمایشگر باکیفیت‌تری را در خود جا داده است و البته مانند مدل 5S کلید اصلی Home را در پایین نمایشگر شامل می‌شود.


کلید خاموش/روشن کردن این گوشی هوشمند برخلاف مدل‌های قبلی که در بالا قرار داشت، در سمت راست بدنه واقع شده است.


در سمت چپ بدنه گوشی هم کلید مخصوص حالت سکوت و کلیدهای کم/زیاد کردن صدا دیده می‌شوند و بخش پشتی گوشی نیز لنز دوربین، فلش دایره‌ای و یک میکروفون در بین آنها را شامل می‌شود.


گوشی هوشمند آیفون نخستین محصولی محسوب می‌شود که می‌تواند اپل را وارد دنیای فبلت‌های و گوشی‌های عظیم‌الجثه کند و به همین خاطر احتمال می‌رود که این روند بتواند تحولی بزرگ در فعالیت‌های این شرکت محسوب شود.
 
کد مطلب: 30410
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است