۲
۰
plusresetminus
دوشنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۱

مدیر ارشد مایکروسافت: رایانه‌های شخصی منسوخ شده‌اند

ایتنا- الوپ می‌گوید مردم از کامپیوترهای شخصی رویگردان شده‌اند!
مدیر ارشد مایکروسافت: رایانه‌های شخصی منسوخ شده‌انداستفان الاپ مدیر عامل سابق نوکیا که پس از خرید این شرکت توسط مایکروسافت به عنوان معاون اول اجرایی این شرکت در گروه ابزار خدمت می‌کند از منسوخ شدن کاربرد رایانه‌های شخصی خبر داد.


به گزارش ایتنا از فارس به نقل از سی نت، به گفته وی بسیاری از مردم به خصوص در کشورهای در حال توسعه هرگز ویندوز یا نرم‌افزار اداری آفیس را ندیده‌اند و بعید است که در زندگی خود در آینده هم چنین چیزی را ببینند.

این افراد که میلیاردها نفر را در این کشورها در بر می گیرند قبل از هر چیز با خدماتی نظیر اسکایپ آشنا می‌شوند و به جای استفاده از رایانه شخصی از تبلت و گوشی بهره می‌گیرند.

به گفته وی این تحول امری است که Satya Nadella مدیر عامل جدید مایکروسافت هم به خوبی از آن آگاه است. کسب و کار مایکروسافت تا چندی قبل مبتنی بر رایانه های شخصی بود، اما امروزه قبل از هر چیز مبتنی بر گوشی های همراه و فناوری کلود است.

الاپ افزود: مایکروسافت به طور بنیادین در بازار رایانه‌های شخصی مشارکت داشت و حال در بازاری حضوری دارد که بسیار بزرگتر از بازار رایانه‌های شخصی است.
کد مطلب: 30314
نام شما
آدرس ايميل شما


محمد جواد
feedback
درسته تو کشورهای بزرگ و در حال توسعه همه چیز مبتنی بر اینترنت شده اما تو ایران که اینطور نیست اگه بخوان تعطیل کنن بیچاره ایم...!
feedback
کسی از پول بدش نمی آد احتمالا خط تولید محصولات قدیمیشون رو منتقل می کنند به هند برای کشورهایی مثل ما
نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است