۰
plusresetminus
جمعه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۲۴
اریکسون برپایه مطالعات جدید خود پیش‌بینی کرد

8 میلیارد مشترک شبکه پهن‌باند تا سال ۲۰۲۰

ایتنا - در سال ۲۰۲۰ بیش از ۵۰ میلیارد دستگاه الکترونیکی در سراسر جهان به اینترنت متصل خواهند بود که در این بین ۱۵ میلیارد عدد از آن‌ها می‌توانند خدمات ارتباطی ویدیویی را نیز در اختیار کاربران بگذارند.
8 میلیارد مشترک شبکه پهن‌باند تا سال ۲۰۲۰


در سال ۲۰۲۰ میلادی بیش از ۸ میلیارد مشترک شبکه اینترنتی پهن‌باند در سراسر جهان وجود خواهد داشت و ۱.۵ میلیارد خانه در جهان هم از گیرنده تلویزیونی دیجیتال استفاده خواهد کرد.


به گزارش ایتنا از رایورز، شرکت اریکسون بر پایه آخرین پیش‌بینی‌های خود اعلام کرد که در سال ۲۰۲۰ میلادی تلویزیون‌های آنالوگ به طور کامل بازنشسته می‌شوند.

شرکت مخابراتی اریکسون برای اعلام این آمارها مطالعه گسترده‌ای را به مدت ۶ ماه انجام داد و نتایج حاصل از آن را در گزارشی با عنوان Media Vision 2020 منتشر کرد.

اریکسون در این گزارش پیش‌بینی کرد که در سال ۲۰۲۰ میلادی ارزش صنعت جهانی تلویزیون به بیش از ۷۵۰ میلیارد دلار می‌رسد. این بازار در سال ۲۰۱۳ میلادی ۵۳۰ میلیارد دلار ارزش داشته است.

این مرکز همچنین توضیح داد که در سال ۲۰۲۰ بیش از ۵۰ میلیارد دستگاه الکترونیکی در سراسر جهان به اینترنت متصل خواهند بود که در این بین ۱۵ میلیارد عدد از آنها می‌توانند خدمات ارتباطی ویدیویی را نیز در اختیار کاربران بگذارند.


"پر بورگکلینت"(Per Borgklint) مدیر مرکز راهکارهای پشتیبان و خدمات تجاری اریکسون گفت: «هیچ کس نمی‌تواند با اطمینان در مورد آینده صحبت کند. اما جهت و مسیری که زندگی ما پیش می‌برد مشخص است. در این مسیر گیرنده‌های تلویزیونی به میزان قابل ملاحظه تغییر می‌کنند و برای مشتریان ما بسیار ضروری به‌نظر می‌رسد که از هم‌اکنون استراتژی‌های خود را برای ۶ سال آینده هماهنگ کنند.»

لازم به ذکر است که در این گزارش جامع اطلاعاتی در مورد آینده‌های فرصت‌های تجاری و سازمانی داده شده است.
 
کد مطلب: 30251
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است