۰
plusresetminus
جمعه ۲۲ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۰۱:۱۶

مدیر جدید اکس باکس به آینده این کنسول امیدوار است

ایتنا- مایکروسافت به‌تازگی فیل اسپنسر را به عنوان مدیر ارشد پروژه اکس باکس منسوب کرده است و اسپنسر معتقد است که آینده این کنسول بسیار روشن است.
مدیر جدید اکس باکس به آینده این کنسول امیدوار است


مایکروسافت به‌تازگی فیل اسپنسر را به عنوان مدیر ارشد پروژه اکس باکس منسوب کرده است و اسپنسر معتقد است که آینده این کنسول بسیار روشن است.


به گزارش ایتنا اسپنسر معتقد است که این کنسول نه‌تنها شرایط خوبی دارد بلکه به‌زودی از رقیب خود یعنی پلی استیشن ۴ نیز پیشی خواهد گرفت.
شایعات فروش این بخش از مایکروسافت به ارزش سهام این شرکت آسیب زیادی زده بود و به همین دلیل نیز برای نخستین بار در سال جاری میلادی هر سهم این شرکت به زیر ۴۰ دلار سقوط کرد.

اسپنسر در این باره شایعه فروش اکس باکس توسط مایکروسافت نیز به هواداران این کنسول اطمینان خاطر داد که این موضوع اتفاق نخواهد افتاد.
اسپنسر دراین باره گفت: «اکس باکس یک دارایی بسیار مفید برای مایکروسافت است و در سراسر جهان مهم‌ترین نام زیر پرچم این شرکت شناخته می‌شود و به همین دلیلی نیز این شرکت حتی به فکر فروش این برند نخواهد بود.»


اسپنسر همچنین وعده داد که با بالاتر رفتن تعداد عننواین اختصاصی برای اکس باکس وان این کنسول بتواند از نظر فروش از رقیب خود یعنی سونی پیشی بگیرد و فاصله فروش خود را با پلی استیشن ۴ جبران کند.

در این میان انتقادات فراوانی از کینکت و کارایی آن شده است که در مرکز آن پیتر مولینیو یکی از مهم‌ترین چهره‌های سابق مایکروسافت و خلق اثار بزرگی مانند Fable قرار دارد، مولینیو کینکت را یک شوخی دانسته و آن را کاملا غیرضروری نامیده بود که این امر توسط اسپنسر بدون پاسخ باقی ماند.
 
کد مطلب: 30088
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام