۰
plusresetminus
يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۷

حمله لفظی مدیرعامل اپل به نویسنده کتابی درباره این شرکت

ایتنا- تیم کوک مدیر ارشد اجرایی اپل در اقدامی ناشایست نسبت به یک کتاب که از مدیریت او در اپل انتقاد کرده بود عکس‌العمل بسیار تندی نشان داده و آن را مزخرف و بی‌ارزش نامید.
حمله لفظی مدیرعامل اپل به نویسنده کتابی درباره این شرکت


تیم کوک مدیر ارشد اجرایی اپل در اقدامی ناشایست نسبت به یک کتاب که از مدیریت او در اپل انتقاد کرده بود عکس‌العمل بسیار تندی نشان داده و آن را "مزخرف و بی‌ارزش" نامید.


به گزارش ایتنا از رایورز، در طول سال ممکن است چندین کتاب یا مقاله انتقادی درباره شرکت‌های بزرگ و مدیران آنها چاپ شود ولی یک قانون نانوشته وجود دارد که بر اساس آن مدیران شرکت‌ها از درگیر کردن خود با مسائلی از این دست پرهیز می‌کنند تا پرستیژ شرکت و مقام مدیریتی آن را حفظ کنند.
اما تیم کوک با یک حرکت عجیب به پاسخ دادن رودررو به نویسنده این کتاب کرده است.

این کتاب توسط مفسر و تحلیلگر فعال در فناوری و دارای سابقه کاری بسیار مناسب در وال استریت نوشته شده است و "امپراتوری ارواح" نام دارد.

در این کتاب، دوران اپل پس از رفتن استیو جابز و روی کار آمدن تیم کوک مورد تحلیل قرار گرفته است و مدیریت تیم کوک در این دوره بسیار ضعیف برآورد شده است.

 

تیم کوک در جواب مستقیم خطاب به نویسنده این کتاب که یوکاری ایواتانی نام دارد با خشم این کتاب را مزخرف خوانده و مطالب آن را بی‌ارزش دانسته تا به نوعی موجب تبلیغات ناخواسته برای این کتاب شود.
 
کد مطلب: 29964
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام