۰
plusresetminus
يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۰۱

اکس باکس یتیم شد

ایتنا- مدیر ارشد پروژه اکس باکس از شرکت مایکروسافت استعفا داد و تصمیم گرفت تا این کنسول را پس از سال‌ها ترک نماید.
اکس باکس یتیم شد


مدیر ارشد پروژه اکس باکس از شرکت مایکروسافت استعفا داد و تصمیم گرفت تا این کنسول را پس از سال‌ها ترک نماید.به گزارش ایتنا مارک ویتن به عنوان یکی از نخستین مدیران پروژه اکس باکس و یکی از باسابقه‌ترین اسامی در تولید نسل‌های این کنسول نقشی انکار ناپذیر داشت ولی سرانجام پس از ۱۴ سال تصمیم به جدایی از مایکروسافت گرفت.


شایان ذکر است که شرایط مایکروسافت در بخش بازی‌های کامپیوتری پس از تغییرایت مدیریت کلی شرکت کمی عجیب به نظر می‌رسد.
این استعفا چندمین مورد استعفای مدیران مرتبط با پروزه اکس باکس بوده است که می‌تواند به شرایط و شیرازه کلی این کنسول در بلندمدت لطمه وارد سازد.


 

ویتن از سال ۲۰۰۰ در مایکروسافت به عنوان یکی از چند سرپرست اصلی پروژه توسعه و ساخت یک کنسول بازی مشغول به کار شد و به نوعی یکی از پدران اکس باکس محسوب می‌شد.

او درباره این استعفا گفت: «برای من ۱۴ سال گذشته فوق‌العاده لذت‌بخش بود و با یک تیم بی‌نظیر همکاری می‌کردم زیرا هر فردی که بر روی اکس باکس کار می‌کند فرد ویژه‌ای محسوب می‌شود و همین امر این کنسول را تا این حد ویژه نموده است. کارکردن در این قسمت به عنوان درخشان‌ترین بخش کارنامه کاری من ثبت شده است و ترک این خانواده برای من دشوار است ولی مطمئنم که طرفدارا اکس باکس هنوز به رسیدن بهترین روزهایشان امیدوار خواهند بود زیرا تیمی فوق‌العاده با استعداد برای این پروژه و بهبود روزافزون ان تلاش می‌کنند.»
 
کد مطلب: 29958
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام