d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - مدیرعامل موتورولا به دراپ‌باکس می‌رود
۰
plusresetminus
جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۱۱

مدیرعامل موتورولا به دراپ‌باکس می‌رود

ایتنا - وودساید برای بیش از یک دهه با شرکت گوگل همکاری کرده و پیش از این هم مدیریت مرکز فروش تبلیغات گوگل را برعهده داشته است.


مدیرعامل موتورولا گفت که تا پایان ماه آتی میلادی از این کارخانه بزرگ موبایل‌ساز بیرون می‌رود تا از این پس به عنوان مدیر مرکز عملیاتی شرکت ارایه دهنده خدمات پردازش ابری Dropbox فعالیت خود را آغاز کند.


به گزارش ایتنا از فارس به نقل از سلولار- نیوز،"دنیس وودساید"(Dennis Woodside) مدیرعامل شرکت Motorola Mobility اعلام کرد که در پی واگذاری این مرکز بزرگ تولیدکننده تلفن‌های از گوگل به شرکت چینی لنوو، قصد دارد از شرکت موتورولا بیرون رود.

او با انتشار یک مطلب وبلاگی توضیح داد که تا پایان ماه آتی میلادی از این کارخانه بزرگ موبایل‌ساز بیرون می‌رود تا از این پس به عنوان مدیر مرکز عملیاتی شرکت ارایه دهنده خدمات پردازش ابری Dropbox فعالیت خود را آغاز کند.

وودساید برای بیش از یک دهه با شرکت گوگل همکاری کرده و پیش از این هم مدیریت مرکز فروش تبلیغات گوگل را برعهده داشته است.
او در سال ۲۰۱۱ میلادی مدیریت شرکت Motorola Mobility که از زیرمجموعه‌های گوگل محسوب می‌شد را در دست گرفت.

"جاناتان روزنبرگ"(Jonathan Rosenberg) از کارمندان قدیمی گوگل که بین سال‌های ۲۰۰۲ تا ۲۰۱۱ میلادی مدیر تولید شرکت گوگل بود، از ابتدای آپریل ۲۰۱۴ در قالب مدیر عملیاتی Motorola Mobility فعالیت خود را آغاز می‌کند.

همچنین گفته شده است که "نیکش آرورا"(Nikesh Arora) مدیر تجاری گوگل به عنوان رئیس هیئت مدیره موتورولا به فعالیت خود ادامه می‌دهد و سیاست‌ها و استراتژی‌های این شرکت موبایلی را بررسی می‌کند.
 
کد مطلب: 29507
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام