d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - اصرار مؤسس اپل بر تولید آیفون‌های اندرویدی
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۵۶

اصرار مؤسس اپل بر تولید آیفون‌های اندرویدی

ایتنا- محبوبیت اندروید، باعث شده تا اپل در برابر حساسیتش بر روی ios کمی عقب نشینی کند!
اصرار مؤسس اپل بر تولید آیفون‌های اندرویدی


مؤسس اپل در مصاحبه اخیر خود گفت هیچ دلیلی وجود ندارد این شرکت سراغ تولید گوشی‌های هوشمند اندرویدی نرود و با تولید این محصولات می‌تواند هر دو بازار را به صورت گسترده در دست بگیرد.به گزارش ایتنا از فارس به نقل از د اینکوئیرر، "استیو وزنیاک"(Steve Wozniak) یکی از افرادی که در تاسیس اپل نقش داشته است توضیح داد که این شرکت الکترونیکی باید طرح تولید گوشی‌های هوشمند جدید مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید را نیز در دستور کار خود قرار دهد.

وزنیاک طی مصاحبه‌ای که با نشریه Wired انجام داد، آخرین توصیه‌های خود را به شرکت اپل اعلام کرد. او گفت که اپل باید به تولید گوشی‌های هوشمند جدید مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید گوگل هم فکر کند. زیرا از این طریق اپل می‌تواند هر دو بازار را در اختیار داشته باشد.

وزنیاک گفت که هیچ دلیلی وجود ندارد تا اپل بازار گوشی‌های هوشمند اندرویدی را به عنوان بازار ثانویه خود کنار بگذارد.

او توضیح داد: «ما به خوبی می‌توانیم رقابت کنیم. مردم طراحی‌های دقیق و تولیدات بی‌نقص ما را دوست دارند و آن‌ها را با محصولات اندرویدی مشابه مقایسه می‌کنند. ما می‌توانیم به صورت همزمان در هر دو بخش ایفای نقش کنیم».

با توجه به اینکه گوگل سیستم‌عامل اندروید را به صورت متن‌باز وارد بازار کرده است، این پلتفورم از نظر فنی می‌تواند به راحتی در اختیار اپل قرار گیرد.

به هر حال، اگر صحبت‌های اخیر "تیم کوک"(Tim Cook) مدیرعامل اپل عملی شود، این شرکت زمان زیادی را برای تحولات جدید خود سپری نمی‌کند و همان طور که مدیرعامل اپل گفت، این شرکت بزرگ الکترونیکی در سال ۲۰۱۴ میلادی وارد بخش‌های جدیدی از صنعت فناوری می‌شود.
کد مطلب: 29498
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام