۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۲ ساعت ۰۰:۰۶

سیستم عامل تیزن سامسونگ در آمریکا عرضه نمی‌شود

ایتنا- بازار آمریکا جایی برای ورود سیستم عامل جدید ندارد!
سیستم عامل تیزن سامسونگ در آمریکا عرضه نمی‌شود


سیستم عامل سامسونگ تیزن مدت‌ها است که در دست توسعه و ساخت قرار دارد اما هنوز هیچ گوشی هوشمندی با این سیستم عامل در بازار ارائه نشده است.


به گزارش ایتنا از ایسنا، شرکت سامسونگ اعلام کرد که در آینده نزدیک گوشی‌هایی را با این سیستم عامل روانه بازار خواهد کرد اما این سیستم عامل جدید در بازار آمریکا عرضه نخواهد شد.

رایان بایدن - مدیر بازاریابی محصولات سامسونگ در آمریکا - در مصاحبه‌ای گفت: این شرکت قصد ندارد سیستم عامل تیزین را به زودی در بازار آمریکا عرضه کند زیرا آمریکا بازار اشباع شده‌ای دارد که از بازیگران جدید بازار سیستم عامل‌های موبایلی استقبال نمی‌کند.

بایدن افزود: ما احساس نمی کنیم که آمریکا بازار آزمایشی مناسبی برای این نوع محصولات باشد. بازار آمریکا کاملا اشباع شده است و بازیگران جدید نمی‌توانند در آن دوام بیاورند و ما نمی‌خواهیم که با انجام این کار با شکست مواجه شویم.

وی گفت: بازار گوشی‌های هوشمند در آمریکا تقریبا به طور مساوی بین آیفون و گوشی‌های اندرویدی تقسیم شده و حتی گوشی‌های ویندوزی نیز به سختی توانسته‌اند فضایی را بین این دو سیستم عامل برای خود باز کنند و مصرف‌کنندگان به دنبال رفتن سراغ یک سیستم عامل جدید موبایلی نیستند.

مدیر بازاریابی محصولات سامسونگ در آمریکا گفت: بازارهای نوظهور جایی هستند که سیستم عامل تیزن راحت‌تر می تواند خود را مطرح کند زیرا افرادی که از گوشی‌های عادی سراغ گوشی‌های هوشمند می‌روند نسبت به یک سیستم عامل خاص تعصب چندانی ندارند.

البته با توجه به این که اندروید تقریبا ۸۰ درصد بازار گوشی‌های هوشمند بازار را در اختیار دارد حتی بازارهای غیر اشباع نیز برای تیزن مکان آسانی نخواهد بود.

اما با توجه به اینکه تقریبا نیمی از این ۸۰ درصد گوشی‌های ساخت سامسونگ هستند و با توجه به این که سیستم عامل تیزن روی سخت‌افزارهای رده پایین به راحتی اجرا می‌شود این شرکت می‌تواند سیستم عامل تیزن را به زودی به سومین سیستم عامل محبوب موبایلی جهان تبدیل کند.
کد مطلب: 29144
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام