۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۵۸

آینده تلویزیون های اینترنتی در دیوان عالی امریکا

ایتنا-کمپانی هایی مانند نت فلیکس، هولو، آمازون، اپل تی ویف روکو، گوگل کروم کست باعث شده اند تا از طریق اینترنت مردم دسترسی بهتری به شبکه های تلویزیونی داشته باشند.
آینده تلویزیون های اینترنتی در دیوان عالی امریکا


دیوان عالی ایالات متحده امریکا SCOTUS قرار است در مورد دعوای بین شبکه های تلویزیونی به رهبری ABC علیه Aereo تصمیم بگیرد که این تصمیم می تواند آینده تلویزیون های اینترنتی را تحت تاثیر قرار دهد.کمپانی مستقر در نیویورک (AEREO ) از فوریه ۲۰۱۲ شبکه های تلویزیونی را به صورت پخش زنده از طریق سرویس های اینترنتی در اختیار کاربران قرار می دهد.

کنسرسیومی متشکل از شبکه های سی بی اس، ان بی سی، ای بی سی، فاکس قرن ۲۱ ازکمپانی Aereo شکایت کرده و دادگاه محلی نقض قوانین کپی رایت و نقض حقوق و پرفورمنس عمومی را تشخیص نداد که بعد از اعلام این نتیجه، پرونده به دیوان عالی ارسال شد تا تکلیف این موضوع برای همیشه روشن شود و به همین خاطر دیوان به نفع هر طرف که رای دهد، موضوع نقض یا عدم نقض حقوق شبکه های تلویزیونی در محیط مجازی مشخص خواهد شد.


از سوی دیگر شبکه های بزرگ مانند ای.بی.سی، ان بی سی، فاکس و سی بی اس، امکاناتی برای نگاه کردن برنامه هایشان روی اینترنت برای مخاطبان خود فراهم نکرده اند.

حالا کمپانی مانند Aereo با استفاده از آنتن هایی بنام OTA این امکان را فراهم کرده تا مردم از طریق اینترنت و آنتن جدید، دسترسی خوبی به شبکه های تلویزیونی با کیفیت بالا داشته باشند.

در واقع کمپانی Aereo ابتدا مجموعه آنتن های مینیاتوری را در یک منطقه نصب می کند (شکل زیر) و کاربر برای دریافت سرویس ثبت نام می کند.
شما به عنوان کاربر دو عدد از این آنتن را نیاز دارید: یکی برای دیدن پخش زنده و دیگری برای ضبط تصاویر.
کد مطلب: 29123
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است