۰
plusresetminus
چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۰۳

وجود بیش از 100 میلیون سیم‌کارت در کشور

ایتنا- امروز بیش از ۱۰۰ میلیون سیم‌کارت در کشور وجود دارد و در هر روز میلیون‌ها مکالمه انجام می‌شود.
وجود بیش از 100 میلیون سیم‌کارت در کشوربه گزارش ایتنا از ایسنا، مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت مخابرات استان کرمان با حضور مدیر عامل شرکت ارتباطات ثابت ایران (آشنای اول)، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و رییس مجمع نمایندگان استان و نیز سعیدی فرماندار کرمان برگزار شد.


کارگزار - مدیرعامل شرکت ارتباطات ثابت ایران (آشنای اول) - در این مراسم گفت: امروز بیش از ۱۰۰ میلیون سیم کارت در کشور وجود دارد و در هر روز میلیون‌ها مکالمه انجام می‌شود که با استفاده از آن بخش عظیمی از مشکلات جامعه حل شده است.

او افزود: ورود تلفن همراه به کشور، با دشواری‌ها و مخالفت‌هایی همراه بود، اما هم اکنون با وجود این تعداد سیم کارت، مشکلات زیادی از جامعه حل شده است.

وی اظهار کرد: خدمات شرکت مخابرات به صورت مستقیم در اختیار اقشار مختلف جامعه قرار می گیرد و ما با آحاد جامعه ارتباط و سر و کار داریم؛ خدماتی که شرکت مخابرات به سایر دستگاه‌ها ارایه می کند نیز خدمات آنها را به صورت تصاعدی افزایش می دهد.

همچنین در این مراسم، دکتر زاهدی ، نماینده ی مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: باید بستر مناسب مخابراتی را توسعه دهیم و نیاز داریم که حرکت پرشتابی را انجام داده و بسترهای مناسبی را فراهم کنیم.

او افزود: با توسعه بسترهای مخابراتی بستر لازم برای تجارت، توسعه ملی، توسعه فضای فرهنگی و توسعه اطلاع رسانی به ویژه صدا وسیما ایجاد می شود.

وی تصریح کرد: با توسعه مخابرات وپیشرفت برنامه‌های صداو سیما می‌توان از پیشرفت برنامه‌های ماهواره‌ای جلوگیری کرد و مخابرات نقش به سزایی در این زمینه دارد.

در این مراسم از تلاش‌های علیرضا مهدوی تقدیر شد و محمد دوست محمدی، به عنوان مدیرعامل جدید شرکت مخابرات استان کرمان، معرفی شد.
کد مطلب: 28925
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است