d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - تلویزیونهای هوشمند باهوش‌تر می‌شوند
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۴۴

تلویزیونهای هوشمند باهوش‌تر می‌شوند

ارتقای فرمان‌های صوتی
ایتنا- شرکت سامسونگ اعلام کرده است که در سال ۲۰۱۴ تلویزیونهای هوشمند خود را باهوشتر عرضه می کند.
تلویزیونهای هوشمند باهوش‌تر می‌شوندبه گزارش ایتنا از مهر، کاربرانی که در سال ۲۰۱۴ تلویزیون‌های هوشمند خریداری می کنند، تغییر کانالها، بازکردن اپلیکشن ها و انجام کارهای دیگر را ساده‌تر خواهند دید.


سامسونگ بخش تعامل صوتی تلویزیونهای هوشمند خود را که به کاربر کمک می کند تلویزیون خود را از طریق فرمانهای صوتی کنترل کند، ارتقا داده است. به عنوان مثال تلویزیونهای هوشمند امروز سامسونگ کاربر خود را مجبور می کند که با دوفرمان صوتی کانال را تغییر دهد.

کاربر برای تغییر کانال باید بگویید " تغییر کانال" و " شماره کانال" اما سال آینده این دستگاه ها تنها با شنیدن شماره کانال مورد نظر کاربر ، تغییر کانال را انجام می دهد.

کاربر این دستگاه ها همچنین می تواند از میانبرهای صوتی برای باز گردن یک وب سایت یا یک اپلیکیشن استفاده کند و هنگامی که برای دریافت اطلاعات خاصی چون وضعیت هوا یا قیمت سهام و رتبه های ورزشی با فرمان صوتی جستجوی کنید یک پنجره با نمایش موضوع جستجو شده بالا می آید. این ویژگی صوتی، سال آینده در ۱۲ بازار برای ۲۳ کشور اجرایی خواهد شد.

تلویزیونهای هوشمند سامسونگ در سال ۲۰۱۴ همچنین ویژگیهای حرکت انگشتی را نیز دربرگرفته است و کاربر می تواند با این ویژگی کانال تغییر داده، صدا را کنترل کند، پخش ویدئو را متوقف کرده و به صفحه قبل بازگردد.

سامسونگ تلویزیون هوشمند باهوشتر خود را در نمایشگاه کالاهای الکترونیک لاس وگاس که ماه آینده طی روزهای ۷ تا ۱۴ ژانویه به نمایش خواهد گذاشت.
کد مطلب: 28918
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است