d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - سیستم‌عامل Ubuntu Touch با نسل جدید گوشی‌های پرقدرت عرضه می‌شود
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۵۱

سیستم‌عامل Ubuntu Touch با نسل جدید گوشی‌های پرقدرت عرضه می‌شود

ایتنا - سیستم‌عامل موبایلی Ubuntu Touch در سال 2014 میلادی برای نخستین بار روی گوشی‌های هوشمند پرقدرت به دست کاربران جهانی می‌رسد.
سیستم‌عامل Ubuntu Touch با نسل جدید گوشی‌های پرقدرت عرضه می‌شود


نبرد در دنیای سیستم‌های عامل همراه رو به افزایش است و پلتفورم Ubuntu Touch به عنوان یکی از تازه‌واردها می‌کوشد خود را در مقابل رقبای قدیمی‌تر قرار دهد.


به گزارش ایتنا از شماران سیستم، سیستم‌عامل موبایلی Ubuntu Touch در سال ۲۰۱۴ میلادی برای نخستین بار به دست کاربران جهانی می‌رسد و "مارک شاتلورث"( Mark Shuttleworth) از مدیران مرکز Canonical اعلام کرده است که هم‌اکنون همکاری‌های گسترده‌ای در بخش سخت‌افزاری آغاز شده است تا تولید گوشی‌های مبتنی بر این پلتفورم به زودی آغاز شود.

پیش‌بینی شده است که طی سال ۲۰۱۴ میلادی نخستین گوشی‌های هوشمند مبتنی بر Ubuntu Touch در سری گوشی‌های پیشرفته و پرقدرت وارد بازار شوند که البته هنوز به درستی مشخص نشده است چه شرکت‌های این گوشی‌ها را تولید می‌کنند.

مرکز Canonical به عنوان توسعه دهنده اصلی سیستم‌عامل Ubuntu Touch محسوب می‌شود و از شرکت‌هایی که در بخش سخت‌افزاری با آن همکاری می‌کنند می‌توان به ودافون، Verizon، Deutsche Telecom، T-Mobile، ۳، EE، KT، SK Telecom و PT اشاره کرد.

سیستم‌عامل Ubuntu Touch هم‌اکنون روی انواع دستگاه‌های الکترونیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما کاربران برای نصب آن باید مهارت فراوانی داشته باشند.

اما شرکت Canonical اعلام کرد که با عرضه این سیستم‌عامل روی دستگاه‌های الکترونیکی کوچک و قابل‌حمل، فرآیند استفاده از این محصول آسان می‌شود و در نهایت کاربران به سادگی می‌توانند انواع قابلیت‌های آن را مورد استفاده قرار دهند.
 
کد مطلب: 28763
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام