کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

توقف کار وایمکس داتک به دلیل غیرمجاز بودن/ حق و حقوق کاربران در هاله ابهام

خبرگزاری ايسنا , 3 آذر 1392 ساعت 10:07

ایتنا- شرکت داتک مجوزهای لازم برای ارائه سرویس ارتباطات بی‌سیم مبتنی بر وایمکس را ندارد.
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری از غیرمجاز بودن فعالیت شرکت انتقال داده‌های رهام داتک در زمینه ارائه سرویس وایمکس خبر داد.


به گزارش ایتنا از ایسنا، حسن رضوانی گفت: علیرغم مهلت‌های متعددی که از سوی رگولاتوری به شرکت رهام داتک داده شد، این شرکت نتوانست مجوزهای لازم را برای ارائه سرویس ارتباطات بی‌سیم مبتنی بر فناوری وایمکس دریافت کند.

وی افزود: با توجه به پایان آخرین مهلت تعیین شده برای شرکت رهام داتک، این شرکت مجاز به جذب مشتری جدید نبوده و موظف است با مشترکان فعلی خود تسویه حساب کند.

رضوانی با اشاره به اینکه ارائه سرویس وایمکس شرکت رهام داتک از دوم آذرماه به تناوب و حداکثر ظرف مدت ده روز متوقف می‌شود، اظهار کرد: مشترکان شرکت رهام داتک می‌توانند سرویس مورد نیاز خود را از اپراتورهای دارای مجوز خدمات وایمکس از رگولاتوری شامل شرکتهای ارتباطات مبین‌نت، خدمات ارتباطی ایرانسل، رایانه دانش گستان و مشارکتی سیار اصفهان دریافت کنند.

به گزارش ایسنا، این خبر در حالی بر روی سایت سازمان تنظیم مقررات قرار گرفته که در آن هیچ اشاره ای نشده تسویه حساب با کاربران به چه شکل باید صورت بگیرد و حق و حقوق کاربران این خدمات از چه قرار خواهد بود.


کد مطلب: 28492

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/28492/توقف-کار-وایمکس-داتک-دلیل-غیرمجاز-بودن-حق-حقوق-کاربران-هاله-ابهام

ايتنا
  https://www.itna.ir