۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۰۳

معرفی یک اپلیکیشن جالب روی گوشی تان در مواقع خطر

ایتنا- این اپلیکیشن کارآمد، به کاربر امکان فرستادن هشدار در مواقع گوناگون برای 30نفر از دوستانش می‌دهد.
معرفی یک اپلیکیشن جالب روی گوشی تان در مواقع خطر


اپلیکیشن موسوم به PanicMe شامل هشدارهایی به رنگ قرمز، کهربا و سبز است و حداکثر به ۳۰ شماره تعریف شده پیغام هشدار را ارسال می کند.


مکانی که کاربر در آنجاست بوسیله جی.پی.آر.اس به دریافت کنندگان پیام هشدار اعلام می شود و بر اساس نزدیک ترین ها به فرد هنگام خطر پیغام ها ارسال و دریافت می شود.{دانلود اپلیکیشن برای سیستم عامل های IOS، آندروید و ویندوزفون}

توسعه دهندگان این اپلیکیشن امیدوارند در همکاری با پلیس های محلی باعث شوند تا شهروندان احساس آرامش و امنیت بیشتری کنند.

کاربران گوشی های هوشمند می توانند با تعریف کلید و دگمه جدید روی گوشی خود به دوستان و اعضای خانواده و والدین خود در مواقعی که جانشان به خطر می افتد، اطلاع دهند.

کاربران اپلیکیشن PanicMe می توانند سطوح هشدار را از تهدید به مرگ تا سطوح پایین تر تعریف کرده و به دوستان و آشنایان اطلاع دهند.

مثلا رنگ قرمز هشدار یعنی جان ارسال کننده پیام در خطر است و باید سریع وی را نجات داد. رنگ کهربا می گوید به زودی نیاز به کمک خواهید داشت و رنگ سبز نیز زمانی است که مثلا که گم شده اید.پلیس و هم زمان ۳۰ نفر از دوستانی که شماره هایشان ثبت شده می توانند پیغام هشدار را دریافت کنند.

یک پیام به صورت pop up در فواصل منظم بسته به سطح هشدار روی گوشی هوشمند ظاهر می شود. پیام هشدار فقط زمانی که ارسال کننده بخواهد، پایان می پذیرد.

کمپانی DataMe توسعه دهنده اپلیکیشن در حال ساختن برنامه هایی است تا نظم و آرامش و امنیت بیشتری را همراه پلیس برای شهروندان به ارمغان آورند.

دیوید لیندلی که مشاور این پروژه است می گوید با چنین اپلیکیشن هایی در حالی که اغلب مردم گوشی هوشمند با خود دارند باعث می شود تا در درازمدت جامعه بهتری داشته باشیم.

اپلیکیشن PanicMe را می توانید با هشدار رنگ سبز به صورت رایگان دانلود کرده واگر نیاز به سطوح هشدار بالاتر هستید باید ۱۴.۹۹ پوند روی فروشگاه اپل برای آی او اس ، و یا آندروید و گوشی های تحت ویندوز بپردازید.

اخیرا همچنین اپلیکیشنی بنام MyWitness ساخته شده که در مواقعی که کاربر احساس خطر کند، شروع به ضبط خودکار صوت و تصویر و اتفاقاتی که پیرامون کاربر می افتد، می کند.
کد مطلب: 28424
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای