۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۰۱

مایکروسافت سربازان را استخدام می‌‏کند

ایتنا- مایکروسافت ، این غول نرم‌افزاری دنیا، پس از 16 هفته آموزش به سربازان، مهارت‌های لازم را به آنان می‌آموزد و البته شغل آنها نیز تضمین شده است.
مایکروسافت سربازان را استخدام می‌‏کند


شرکت مایکروسافت قصد دارد برای سربازان آمریکایی که خدمت در ارتش را‌‌ رها کرده‌‏اند، یک دوره آموزش مهارت‏‌های آی تی برگزار کند و آن‌ها را به استخدام خود درآورد.


به گزارش ایتنا از همکاران سیستم و به نقل از وب‏‌سایت pcworld، شرکت مایکروسافت قصد دارد برای سربازانی که مشاغل نظامی را‌‌ رها کرده‌‏اند و وارد زندگی غیرنظامی شده‏‌اند، یک دوره ۱۶ هفته‌‏ای آموزش مهارت‌‏های آی تی برگزار کند.

این غول نرم‌‏افزاری اعلام کرده است شغل افرادی که این دوره را طی کنند، تضمین‏‌شده است.

آکادمی نرم‌‏افزار‌ها و سیستم‌‏های مایکروسافت که در فعالیت‏‌های خود متکی به آکادمی آی.تی مایکروسافت است، قصد دارد این دوره‏‌ها را برگزار کند.

این آکادمی اعلام کرده است قصد دارد مهارت‏‌های مقدماتی را که برای حرفه‏‌هایی مثل توسعه نرم‌‏افزاری، مهندسی نرم‌‏افزار و یا مدیریت پروژه‏‌های آی تی لازم است، به شرکت‏‌کنندگان آموزش دهد.

مایکروسافت قصد دارد کسانی که این دوره را با موفقیت پشت سر گذاشته‏‌اند به عنوان آزمون‏گرهای نرم‌‏افزارهای طراحی شده استخدام کند.

آزمون‏گر‌ها کسانی هستند که نرم‏‌افزارهای طراحی شده و جدید را تست می‌‏کنند. شرکت لانچ کانسلتینگ (Lunch Consulting) نیز که یک شرکت مشاوره‏‌دهی در زمینه فناوری‏‌های آی تی است و مدیریت این طرح آموزشی را برعهده دارد، دیگر مقصد کارآموزان این دوره برای استخدام خواهد بود.

شرکت مایکروسافت از جمله شرکت‌‏هایی است که به نظامیان بازنشسته و یا کسانی که از مشاغل نظامی دست کشیده‌‏اند، کمک می‌‏کند در محیط‌‏های غیرنظامی برای خود شغلی بیابند.
در آمریکا کسانی که قبلاً سابقه شغل نظامی داشته‌‏اند بیش از سایر گروه‏‌ها با مشکل بیکاری دست و پنجه نرم‏ می‌‏کنند.

این شرکت در سال ۲۰۱۰ نیز یک کمک ۸ میلیون دلاری را به صورت نقد و نرم‌‏افزارهای رایگان در اختیار برخی موسسات غیرانتفاعی قرار داد تا آن‌ها به کسانی که از خدمت در ارتش دست کشیده‏‌اند، کمک کنند تا وارد محیط‌‏های شغلی غیرنظامی شوند.
 
کد مطلب: 28274
نام شما
آدرس ايميل شما

به نظر شما هوش مصنوعی تا ده سال آينده به احساسات مجهز خواهد شد؟
بله
خیر