۲
۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۰۸
یک ارائه دهنده خدمات حضوری اینترنت خبر داد

نرخ استفاده از اینترنت ساعتی 3800 تومان / مشتریان ناراضی‌اند

ایتنا- درآمد اصلی کافی‌نت‌ها از اینترنت است اما با کاهش سرعت و قطعی، کافی‌نت‌داران با تعطیلی و کسادی روبرو می‌شوند.
نرخ استفاده از اینترنت ساعتی 3800 تومان / مشتریان ناراضی‌اند


یک ارائه‌دهنده خدمات حضوری اینترنت گفت: نرخ نامه ارائه شده از سوی اتحادیه فناوران رایانه برای اعضا قابل قبول است اما مشتریان آن را پر هزینه می دانند.


به گزارش ایتنا از ایسنا، علی محمودی اظهار کرد: اجرای نرخ رسمی اتحادیه فناوران رایانه اعتراضات مردم را به دنبال دارد و باعث کاهش تعداد مشتری می‌شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر نرخ استفاده از اینترنت ساعتی ۳۸۰۰ تومان است که با وجود دریافت ساعتی ۳۰۰۰ تومان مشتریان ناراضی هستند و از سویی دیگر هزینه‌های سنگین بابت دریافت اینترنت از شرکت‌های خصوصی پرداخت می‌شود که به دلایل مختلف نارضایتی مشتریان را در پی دارد.

او تصریح کرد: در قرارداد اینترنت خریداری شده از شرکت ارائه دهنده آمده است اشتراک خدمات یک به چهار است که در واقعیت یک به شش یا یک به هشت است و در زمان کاهش سرعت مشتریان کافی نت‌داران را دروغ‌گو و متقلب می‌دانند.

این ارائه دهنده خدمات حضوری اینترنت یادآور شد: هرچند وقت یکبار شرکت‌های ارائه دهنده اینتنرنت بدون هیچ دلیلی افزایش نرخ بستر اینترنت یا حجم اینترنت را برروی فاکتورهای خود لحاظ می‌کنند.

او بیان کرد: مشکل دیگری که کافی‌نت‌داران با آن مواجه هستند کاهش سرعت و قطع دائمی اینترنت در زمان‌های خاصی است که باعث کسادی کار و تعطیلی مغازه می‌شود، زیرا بستر اصلی کسب درآمد کافی‌نت اینترنت است.

محمودی خاطرنشان کرد: هزینه‌های جانبی مانند شارژ کارتریج سه برابر شده و در کنار آن بسته ۵۰۰ برگی کاغذ آچار ۱۵ هزار تومان، هر سی‌دی به صورت عمده ۲۹۰ تومان و هر دی‌وی‌دی ۵۰۰ تومان خریداری می‌شود.
کد مطلب: 28269
نام شما
آدرس ايميل شما


آرش
feedback
Iran, Islamic Republic of
اینترنت نداریم ! یا بهتره بگم تموم کردیم ...
اینترنت که مال ایران نیست که ، مال آمریکاییاست ...

روزهاست به دنبال یک کانکشن خوبم ، اما نیست آقا نیست !!!
همشونم همون آشغالین که مخابرات هست ، فقط باقی ، پول خون پدرشون رو هم روی خط ADSL می گیرند !
پدرام
feedback
مگه اینجا به نارضایتی مردم هم اهمیت میدن.عجب!!!!!
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام