۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۵۱

ارائه سرویس گیم به مشترکان ADSL استان تهران

ایتنا- مشترکان ADSL با استفاده از اینترانت امکان انجام بازی با سرعت بالا را خواهند داشت.
ارائه سرویس گیم به مشترکان ADSL استان تهرانبه گفته مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران، برای ارتقاء شبکه مخابرات و ارایه سرویس‌های ارزش افزوده برنامه‌های ویژه ای داریم.


به گزارش ایتنا از ایسنا، علیرضا صیدی با بیان این مطلب گفت: شرکت مخابرات استان تهران اکنون ۴۵۰ هزار مشترک فعال ADSL دارد که امیدوارم همزمان با افزایش تعداد مشترکان ارایه سرویس های ارزش افزوده بر بستر ADSL به مشترکان مخابرات استان تهران افزایش یابد.

تعرفه جدید IP TV به رگولاتوری برای تصویب ارایه می‌شود
وی افزود: در حال حاضر در دو منطقه ۸ و ۲ به صورت پایلوت سرویس IP TV راه اندازی شده و امیدواریم بتوانیم تا آخر سال این سرویس در هشت منطقه تهران آماده ارایه به مشترکان شود.

وی بیان کرد: از آنجا که در زمینه IP TV همکاری مشترکی با صدا و سیما داریم امیدواریم مدیران این سازمان نیز همکاری لازم را در جهت توسعه این سرویس داشته باشند.

صیدی در خصوص تعرفه استفاده از سرویس IP TV برای مشترکان تلفن ثابت گفت: در حال حاضر با توجه به اینکه این موضوع نیازمند فرهنگ سازی است فعلا کف تعرفه ۱۰ هزارتومانی را بابت یک ماه استفاده از این سرویس در نظر گرفته ایم.

وی افزود: در زمینه تعیین تعرفه برای اجرای طرح پایلوت با رگولاتوری هماهنگی لازم انجام شده اما برای ارایه سرویس در سطح شهر تهران پیشنهاداتی را با همکاری سازمان صدا و سیما آماده کرده ایم که در صورت تصویب از سوی رگولاتوری تعرفه های جدید را در این زمینه اعمال خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه مذاکرات مختلفی با صاحبان محتوا داشته ایم تا سرویس های متنوعی روی بستر ADSL ارایه کنیم گفت: به عنوان نمونه ارایه سرویس گیم بر بستر ADSL یکی از این موضوعاتی بوده که پیش بینی می کنیم استقبال خوبی از این سرویس شود.

وی افزود: در حال حاضر یکی از شرکتهای فعال در زمینه گیم به ما پیشنهاد داده تا مشترکان ADSL شرکت مخابرات بدون استفاده از بستر اینترنت با استفاده از شبکه اینترانت امکان انجام بازی با سرعت بسیار بالا را داشته باشند که در این زمینه در حال مذاکره هستیم.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران افزود: برنامه هایی دیگری همانند راه اندازی سرویس های خرید، و آموزش از راه دور، را در دستور کار داریم که امیدواریم با راه اندازی این سرویس ها از آنها استقبال شود

وی در خصوص زمان راه اندازی این سرویسها گفت: امسال سعی می کنیم طرح پایلوت این سرویسها را انجام دهیم و سال آینده سرویس عملیاتی و با کیفیت را در اختیار متقاضیان این دسته از خدمات ارایه کنیم.

مخابرات استان تهران دیتا سنتر راه اندازی می کند
صیدی با بیان اینکه در حال حاضر مذاکراتی را با شرکتها و صاحبان محتوایی که اطلاعات آنها خارج از مرزهای کشور است انجام داده ایم افزود: مخابرات استان تهران این آمادگی را دارد این محتواها را به داخل کشور منتقل کند و برای این منظور حاضریم امکانات پهنای باند، فضا، لینک و پاور را در اختیار این شرکت ها قرار دهیم و در ازای آن مشترکان مخابرات بتوانند با سرعت بسیار بالا به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه اکنون مخابرات استان تهران دیتاسنتر اختصاصی ندارد، گفت: در این زمینه توسط شرکت خدمات اول TCT که زیر مجموعه شرکت مخابرات استان تهران محسوب می شود کارهای مطالعاتی برای راه اندازی دیتاسنتر در حال پیگیری است و ما هم به صورت همزمان زمینه فراهم کردن محتوای مناسب را در برنامه داریم.
کد مطلب: 27972
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام