d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - VPNها جلوی ورود تهدیدات امنیتی را می‌گیرند
۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۴۶

VPNها جلوی ورود تهدیدات امنیتی را می‌گیرند

ایتنا - بهترین راه دفاع از اطلاعات و داده های کاربران استفاده از شبکه اختصاصی مجازی یا همان VPN است.
VPNها جلوی ورود تهدیدات امنیتی را می‌گیرند


موسسه idcloak به تازگی اقدام به انتشار مقاله‌ای کرده است که در آن به بررسی انواع تهدیدات امنیتی و راه‌های مقابله با هر یک از آنها در امن نگاه داشتن سیستم‌های کامپیوتری در حالی که کاربران در حال بازدید از وب سایت‌های آلوده هستند، پرداخته است.


به گزارش ایتنا از روابط عمومی شرکت ایمن رایانه پندار، نماینده رسمی و انحصاری شرکت پاندا سکیوریتی در ایران، در این مقاله عنوان شده است هکرها روش ها، ابزارها و شیوه های مختلفی را برای انتشار و آلوده سازی سیستم ها دارند و اگرچه در بازه های زمانی تغییرات کوچکی در روش های خود ایجاد می کنند اما در طی زمان کمتر دچار تغییرات کلی شده اند.

در چنین شرایطی کاربران نیز به دنبال بکارگیری روش ها و اقداماتی هستند تا از این طریق در معرض کمترین آسیب از سوی هکرها قرار گیرند.
یکی از این روش ها استفاده از VPN برای حفاظت آنلاین و بویژه حفاظت در برابر حملات فیشینگ است، 

براساس مقاله منتشر شده توسط موسسه idcloak، بهترین راه دفاع از اطلاعات و داده های کاربران استفاده از شبکه اختصاصی مجازی یا همان VPN است که سبب می شود داده ها از طریق یک تونل رمزنگاری شده امن منتقل شده و همچنین داده ها و اطلاعات حساس را از دید کلاهبرداران و نفوذگران پنهان می کند. 

محققان امنیتی در انتهای این مقاله تاکید کرده اند از آنجاکه تهدیدات امنیتی و همچنین حملات فیشینگ به طرز فزاینده ای در بین کلاهبرداران رشد داشته است و هر روزه شاهد انواع متنوعی از این تهدیدات هستیم، کاربران نیز باید با هوشیاری بیشتری به دنبال بکارگیری روش های مختلف به منظور مقابله با آنها و حفاظت از خود در دنیای مجازی باشند. 
 
کد مطلب: 27865
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام