۰
plusresetminus
دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۵۵

آیپد هم طلایی شد

ایتنا- پس از آیفون طلایی، اکنون زمزمه‌هایی مبنی بر ورود آیپدمینی طلایی هم به بازار هم به گوش می‌رسد.
آیپد هم طلایی شد


تصاویر لو رفته از آیپدهای مینی جدید که توسط برخی سایتها در اینترنت منتشر شده خبر از ورود آیپدهای طلایی می‌دهند.


به گزارش ایتنا از مهر، این تصاویر که اولین بار در یک وب سایت فناوری چینی ظاهر شده نشان می دهد که نسل آینده تبلتهای اپل به رنگ طلایی هم ارائه خواهند شد.

اگر این تصاویر صحت داشته باشد، این شرکت فناوری آی پدهای جدیدش را با همان طرح رنگ آیفون های ۵ اس روانه بازار می کند. در تصاویر منتشر شده که قسمت جلویی دستگاه آیپد مینی ۲ نیز نمایان است به نظر می رسد که این آیپد نیز مجهز به حسگر اثر انگشت " هویت لمسی" است.

براساس شایعات اپل جدیدترین نسخه از تبلت‌های خود را طی مراسم در ماه آینده میلادی برگزار می کند. هنوز اپل به طور رسمی مراسم رونمایی از محصول خود را اعلام نکرده است اما تحلیلگران تاریخ آن را ۱۵ اکتبر می دانند.

از سوی دیگر تصاویری که پیشتر از آیپدهای جدید فاش شده به نظر می رسد که تبلتهای اپل در رنگهای مختلفی عرضه خواهند شد.

آیپد مینی کنونی در نوامبر گذشته وارد بازار شد و اگر اپل بخواهد همین روند را دنبال کند پیرو رونمایی در اواسط اکتبر اوایل نوامبر آن را وارد فروشگاه ها می کند، یعنی زمانی پیش از سال نو میلادی تا فروش بیشتر آن تضمین شده باشد.

به نظر می رسد آیپد مینی ۲ همان صفحه نمایش ۷.۹ اینچی آیپد مینی قبلی را داشته باشد و اندازه آن به ۷ اینچ سقوط نکند، گفته می شود که علت نگاه داشتن اندازه این است که اندکی بزرگتر از گوگل نکسوس ۷ باشد.

اگر اپل صفحه نمایش رتینا آیفون ها و آیپدهای بزرگتر را به آیپد مینی بیافزاید انتظار می رود که نسل دوم آیپدهای مینی سنگینتر و ضخیم‌تر باشند. این درحالی است که تصاویر لو رفته از این دستگاه نشان می دهد که آیپد مینی ۲ باریک است.

همچنین براساس شایعات منتشر شده، دوربین این دستگاه به ۸ مگاپیکسل ارتقا می یابد اما از سوی دیگر گفته شده که احتمال ارتقای دوربین تا ۱۲ مگا پیکسل نیز وجود دارد.

برخی گزارش ها نشان می دهد که آیپد ۵ باریک‌تر از نسخه های قدیمی تر خواهد بود.
کد مطلب: 27730
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای