۰
plusresetminus
جمعه ۵ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۴۳

فروش ADSL بدون تغییر قیمت برای مشترکان قدیمی/افزایش تعرفه برای مشترکان جدید از اول مهر

ایتنا- تعرفه اینترنت ADSL شرکت مخابرات برای مشترکان قدیمی بدون تغییر خواهد ماند.
فروش ADSL بدون تغییر قیمت برای مشترکان قدیمی/افزایش تعرفه برای مشترکان جدید از اول مهر


مدیرعامل شرکت مخابرات تهران گفت: ضریب اشتراک و تعرفه ADSL مخابرات از اول مهر برای مشترکان قدیمی بدون تغییر مانده است و مشترکان جدید با ضریب اشتراک ۱ به ۸ و تغییر تعرفه سرویس خواهند گرفت.


به گزارش ایتنا از فارس، علی‌رضا صیدی ظهر امروز در یک نشست خبری با خبرنگاران در نمایشگاه تلکام درخصوص گران شدن تعرفه‌های اینترنت مخابرات از ابتدای مهرماه، اظهارداشت: از ابتدای مهرماه مشترکان قدیمی ADSL مخابرات با ضریب اشتراک ۱ به ۱۰ و با تعرفه قبلی سرویس خواهند گرفت و تا زمانی که حتی یک مشترک خواهان این سرویس باشد این نوع سرویس ادامه پیدا می‌کند.

مدیرعامل شرکت مخابرات تهران افزود: از اول مهرماه برای مشترکان جدید ADSL شرکت مخابرات ایران دو نوع سرویس وجود دارد. نخست سرویس اینترنت نامحدود با ضریب اشتراک ۱ به ۸ که با تعرفه جدید به مشترکان ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: دوم، سرویس حجمی ADSL که این سرویس از ابتدای مهرماه تنها در استان البرز فروخته می‌شود و پس از بررسی کامل در استان البرز از یک نماینده فروش سرویس حجمی ADSL مخابرات در تهران آغاز خواهد شد.

صیدی تصریح کرد: در سرویس حجمی ADSL مخابرات، مشترک می‌تواند میزان حجم مصرفی را در پورتالی ببیند و لازمه ارائه سرویس حجمی فراهم شدن این امکان در استان است.

مدیرعامل شرکت مخابرات تهران یادآور شد: یکی از دلایل تغییر رویکرد از فروش نامحدود به فروش حجمی این است که در فروش نامحدود مشترکان حرفه‌ای بیشتر از مشترکان غیرحرفه‌ای پهنای باند مصرف می‌کنند و این نوع فروش به سود مشترکان حرفه‌ای و به ضرر مشترکان غیر حرفه‌ای است.
کد مطلب: 27689
نام شما
آدرس ايميل شما