۱
۰
plusresetminus
سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۲۴

کند شدن جیمیل نیمی از کاربران را به دردسر انداخت

ایتنا- جیمیل بیش از 400میلیون کاربر دارد و نیمی از کاربران نتوانسته‌اند به ایمیل‌های خود دسترسی داشته باشند.
کند شدن جیمیل نیمی از کاربران را به دردسر انداختاز روز گذشته اختلال در سرویس پست الکترونیک جیمیل، باعث شد حدود نیمی از کاربران خدمات یاد شده در سراسر جهان دچار مشکل شوند.


به گزارش ایتنا از فارس به نقل از بوستون هرالد، مشکلات یاد شده باعث شد ایمیل های بسیاری از کاربران با تاخیر به مقصد برسد و بارگذاری فایل های ضمیمه ایمیل ها هم با مشکلاتی انجام شود.

گوگل ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز گذشته به وقت محلی وقوع این مشکل را پذیرفت و می گوید از آن زمان تاکنون برای رفع آن در تلاش است. 
سرانجام در ساعت ۲ دو صبح امروز به وقت محلی این شرکت اعلام کرد که کمتر از ۵۰ درصد از کاربران هم اکنون با این مشکل مواجه هستند و رسیدگی به مساله در جریان است.

جیمیل هم اکنون بیش از ۴۲۵ میلیون نفر کاربر دارد و با این حساب بیش از ۲۱۲ میلیون نفر از مشترکان این خدمات نتوانسته اند به ایمیل های خود دسترسی پیدا کنند. گوگل در آخرین اطلاعاتی که در این زمینه ارائه کرده وعده داده که مشکل یاد شده امروز به طور کامل مرتفع شود.

علاوه بر جیمیل، خدمات اسناد گوگل و همین طور سرویس طراحی پرزنتیشن این شرکت هم از ساعت ۱۰:۳۰ صبح دیروز به وقت محلی تا ساعت ۴ بعداز ظهر دچار مشکل بودند. گوگل از ارائه هرگونه توضیحی در مورد علل فنی وقوع این مشکل خودداری کرده است.

اهمیت این اختلال در آن است که نه تنها کاربران عادی، بلکه صاحبان مشاغل، نهادهای دولتی و مدارس طرف قرارداد با گوگل را هم دچار مشکل نمود.
کد مطلب: 27647
نام شما
آدرس ايميل شما


sadegh
feedback
Iran, Islamic Republic of
چقدر سوسول هستن این خارجیا
یکم از ما ایرانیا یاد بگیرن که 3/4 سال جیمیل یا قطعه ، یا مشکل داره ، صدامونم در نمیاد
شما از کدام مرورگر اینترنتی بیشتر استفاده می‌کنید؟
اینترنت اکسپلورر
فایرفاکس
کروم
سافاری
اج
مرورگرهای دیگر