۰
plusresetminus
شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۰۰

Quickoffice گوگل برای کاربران موبایلی رایگان شد

ایتنا- Quickoffice نام سرویس آنلاین ویرایش اسناد و مدارک است که گوگل برای کاربران موبایلی خود رایگان ارائه می‌دهد.
Quickoffice گوگل برای کاربران موبایلی رایگان شد


شرکت گوگل طی بیانیه‌ای اعلام کرد که سرویس آنلاین ویرایش اسناد و مدارک خود موسوم به Quickoffice را برای کاربرانی که از طریق دستگاه موبایلی خود وارد حساب کاربری گوگل می‌شوند، به صورت رایگان عرضه می‌کند. 


به گزارش ایتنا از همکارارن سیستم و به نقل از وب سایت cellular-news، ابزار اینترنتی Quickoffice به کاربران امکان می‌دهد فایل‌های ایجاد شده مبتنی بر نرم‌افزارهای Office Excel ،Word و PowerPoint مایکروسافت را روی آیفون، iPad و تمامی گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید ویرایش کند. 

این شرکت توضیح داد، این ابزار برای آن دسته از کاربرانی که هنوز گوگلی نشده‌اند و مبتنی بر فرمت‌های مورد علاقه خود کار می‌کنند بسیار مفید است. 

کاربرانی که هم اکنون از ابزار Quickoffice در مجموع نرم‌افزاری Google Apps برای شرکت‌ها و سازمان‌ها استفاده می‌کنند، می‌توانند ابزار خود را به نسخه جدید ارایه شده از سوی گوگل به‌روز کنند و آیکون جدید روی آن را مورد استفاده قرار دهند. 

بر همین اساس گفته شده است، کلیه کاربرانی که روی آیفون یا گوشی‌های اندرویدی از تاریخ ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۳ وارد Quickoffice شوند، به میزان ۱۰ گیگابایت حافظه مجازی رایگان روی سرویس Google Drive را به مدت دو سال دریافت می‌کنند. 

لازم به ذکر است که گوگل شرکت Quickoffice را در ژوئن ۲۰۱۲ خریداری کرده است.
کد مطلب: 27582
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام