d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - مادربورد ASUS X79-Deluxe
۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۰۹

مادربورد ASUS X79-Deluxe

ایتنا - از این طریق با مادربورد X۷۹-Deluxe و پردازشگرهای هوشمند دوگانه با چهار مسیر بهینه‌سازی می‌توان یک پردازنده با فرکانس ۳.۴ گیگاهرتز را به آسانی و با اطمینان تا فرکانس بسیار بالای ۴.۸ گیگاهرتز اورکلاک کرد.
مادربورد ASUS X79-Deluxe


مادربورد ASUS X۷۹-Deluxe برای پشتیبانی از نسل جدید پردازنده‌های Core i۷ معرفی شدند.


به گزارش ایتنا مادربورد X۷۹-Deluxe ایسوس برای اورکلاکینگ حرفه‌ای پردازنده‌های نسل چهارم اینتل در گروه Core i۷-۴۹xx/۴۸xx از فناوری اختصاصی ایسوس در چهارمین نسل تراشه‌های هوشمند بهینه‌سازی مادربرد استفاده می‌کنند.

مادربورد X۷۹-Deluxe که در سایز ATX تولید می‌شوند مجهز به آخرین فناوری‌های اختصاصی ایسوس هستند که از میان آنها می‌توان به چهارمین سری از پردازشگرهای هوشمند دوگانه و فناوری پیشرفته ۴- Way Optimization اشاره نمود.

این مدل‌ دارای کارت شبکه بی‌سیم با قابلیت پشتیبانی استاندارد ۸۰۲.۱۱ac و نسل چهارم بلوتوث هستند که امکان تبادل سریع اطلاعات به صورت بی‌سیم را فراهم می‌کنند همچنین در مدل‌های X۷۹-Deluxe از فناوری ASUS SSD Caching II برای افزایش قابل توجه کارایی هارد دیسک‌ها استفاده شده است. علاوه بر این ترکیب رنگ‌های طلایی و مشکی در طراحی این مدل‌ها ظاهر جذابی به آنها بخشیده است.

مادربورد ASUS X۷۹-Deluxe برای دستیابی کامل به حداکثر توان پردازنده‌های جدید Core i۷-۴۹xx/۴۸xx طراحی شده‌اند و شامل بسیاری از فناوری‌های اختصاصی ایسوس هستند که به کاربران امکان اورکلاک مطمئن پردازنده را می‌دهند.

چهارمین سری از پردازشگرهای هوشمند دوگانه و ۴-Way Optimization ، یک روش ساده برای پیکربندی مادربورد است که به صورت پویا و تنها با یک کلیک چهار بخش ASUS TPU (واحد پردازش TurboV)، تراشه EPU (واحد پردازش انرژی)، کنترل‌کننده توان Digi+ و Fan Xpert ۲ برای کاهش نویز صوتی و افزایش عملکرد را تنظیم می‌کند.

از این طریق با مادربورد X۷۹-Deluxe و پردازشگرهای هوشمند دوگانه با چهار مسیر بهینه‌سازی می‌توان یک پردازنده با فرکانس ۳.۴ گیگاهرتز را به آسانی و با اطمینان تا فرکانس بسیار بالای ۴.۸ گیگاهرتز اورکلاک کرد.

اورکلاک استثنایی رم نیز به سرعت و به سادگی امکان‌پذیر است و یک مادربورد X۷۹-Deluxe در مقایسه با مدل‌های قبلی می‌تواند سرعت هشت ماژول رم را تا ۳۰ درصد افزایش دهد. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد یک درایو ذخیره‌سازی بر اساس ظرفیت رم ایجاد و از مزایای دسترسی فوق‌سریع به نرم‌افزارهای مورد علاقه استفاده کنند. 

مادربورد X۷۹-Deluxe مجهز به ماژول ارتقا یافته ASUS Wi-Fi GO! است که راه‌اندازی سریع، با ثبات و انعطاف‌پذیر یک شبکه پیشرفته در دو بخش Wi-Fi با استاندارد ۸۰۲.۱۱ac و بلوتوث نسل چهارم را ممکن می‌سازد.

با شبکه درونی بی‌سیم ۸۰۲.۱۱ac ، سرعت وایرلس در مدل X۷۹-Deluxe به ۸۶۷ مگابیت بر ثانیه می‌رسد که سه برابر سریع‌تر از استاندارد ۸۰۲.۱۱n است. برای اطمینان از پوشش وسیع شبکه و راه‌اندازی سریع آن مادربورد X۷۹-Deluxe به همراه آنتن دو مسیر با دو باند فرکانسی ۲.۴ و ۵ گیگاهرتز عرضه می‌شود. 

فناوری ASUS SSD Caching II تنها با یک کلیک به هارددیسک‌های رایج اجازه می‌دهد با سرعت SSD فعالیت کنند.
این فناوری الگوی استفاده از محتوای هارددیسک توسط کاربر را تشخیص و از این طریق سرعت هارددیسک را به صورت خودکار در سطح یک SSD افزایش می‌دهد.

از طریق هشت کانکتور SATA با سرعت ۶ گیگابیت بر ثانیه کاربران می‌توانند بهترین شیوه ذخیره‌سازی را انتخاب کنند که شامل یک هارد ذخیره برای درایوهای SSD یا استفاده از چندین درایو SSD برای کمک به هارددیسک‌ها است. همچنین از طریق فرآیند پشتیبانی خودکار در SSD Caching II کاربران می‌توانند امنیت اطلاعات خود را بیمه کنند. 
 
 
کد مطلب: 27435
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر